• لینک کوتاه
 • کد خبر: 32399

  عضو هیئت علمی جامعه المصطفی با تاکید بر حضور مردم در انتخابات ریاست جمهوری عنوان کرد: ‌ حماسه سیاسی مردم در انتخابات ریاست جمهوری توطئه دشمنان را خنثی میکند.

  به گزارش پارس حجت الاسلام محسن غرویان در گفتگو با خبرنگار مهر، با اشاره به نامگذاری پیام سال مقام معظم رهبری با عنوان" حماسه سیاسی و حماسه اقتصادی" گفت: مردم با حرکت در مسیر اهداف انقلاب و مقصد عالی که برای سال جدید پیش بینی شده است می توانند برمشکلات سیاسی و اقتصادی فائق آیند.

  عضو هیئت علمی جامعه المصطفی اظهار داشت: رهبر انقلاب با ارائه پیام خود در آغاز هر سال جدید، انگیزه ها و اراده های مردم را به آن سمت رهنمود می کند.

  وی بیان داشت: حماسه سیاسی از آن جهت نامگذاری شده است که مردم با به نمایش گذاشتن حضور حماسی و سیاسی خود در انتخابات ریاست جمهوری تهدیدها و تحریم های دشمن را خنثی خواهند کرد.

  عضو هیئت علمی جامعه المصطفی عنوان کرد: مردم با انتخاب رئیس جمهوری که تابع قانون اساسی و منویات رهبری باشد می توانند تحریم ها و فشارهای سیاسی و اقتصادی دشمن را به فرصتی طلایی تبدیل کنند.

  اراده ملی و خودکفایی راه مقابله با تحریم ها

  حجت الاسلام غرویان تصریح کرد: تنها راه شکستن تحریم ها اراده ملی، خودکفایی و توان اقتصادی مردم است و با مقاومت و ابتکار می توان به رشد و شکوفایی رسید.

  وی ادامه داد: مسائل سیاسی و اقتصادی با هم مرتبط هستند و مردم با عمل به منویات رهبری و اتحاد خود می تواند مشکلات سیاسی و اقتصادی را خنثی کند.

  انتخابات ریاست جمهوری جامعه حماسه سیاسی رهبر انقلاب سیاسی و اقتصادی سیاسی و حماسه اقتصادی قانون اساسی محسن غرویان مشکلات مقام معظم رهبری
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها