• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317877

  وزیر دفاع با تاکید بر اینکه نیروهای مسلح آماده پاسخگویی به شرارت های دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی بوده و خواهند بود، گفت: چهره جنایتکارانه، آدمکش و متجاوز اسرائیل و آمریکا بر همه ملت‌های جهان شناخته شده است.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم ، سردار حسین دهقان وزیر دفاع و پشتیبانی نیروهای مسلح  در واکنش به اظهارات وزرای دفاع آمریکا و رژیم صهیونیستی طی سخنانی اظهار داشت: جمهوری اسلامی ایران بر اساس دکترین دفاعی خود و با توجه به الزامات دفاعی ناشی از تهدیدات و برای حمایت از جریان مقاومت در تمامی زمینه‌ها بر توان دفاعی خود می‌افزاید و همواره نیروهای مسلح ما آماده پاسخگویی به شرارت‌های دولت آمریکا و رژیم صهیونیستی  بوده و خواهند بود.

  وی افزود: به نظرم زمان بیان اینگونه اظهارات در حالی که که این دو رژیم در مسائل خودساخته گرفتار و نیاز به کمک دیگران دارند گذشته و ترجمان استیصال آن‌ها  فرافکنی عوامل شکست و تنها مصرف تبلیغاتی داخلی دارد؛ خوب است آقایان کتاب‌های خاطراتشان را از هم اکنون شروع به نوشتن کنند، شاید فرصت زیاد دیگری پیدا نکنند.

  وزیر دفاع تصریح کرد: چهره جنایتکارانه، آدمکش و متجاوز اسرائیل و آمریکا بر همه ملت‌های جهان شناخته شده است و ملت‌ها این دو رژیم را جنگ طلب، متجاوز، خون‌خوار و ضد حقوق بشر می‌دانند، لذا نیازی نیست که هر روز خودشان با زبان خودشان این معانی را اثبات کنند.

  سردار دهقان گفت: البته حتی ملت‌های کوچک و بدون ابزار، تحقیر و شکست را بر آمریکا، اسرائیل و اذنابش تحمیل کرده‌اند مثل سومالی، حزب الله لبنان و حماس در اراضی اشغالی؛ قاعدتاً ملت قدرتمند ایران با سابقه تمدن چندین برابر آمریکا و رژیم جعلی اسرائیل این نوع سخنان را بیان ضعف و ناتوانی آن‌ها می‌داند و در عین حال آماده است درسی فراموش نشدنی هم به متجاوزین بدهد.

  آمریکا و رژیم صهیونیستی ایران جهان دولت نیروهای مسلح

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها