• لینک کوتاه
 • کد خبر: 317840

  رئیس ستاد ارتش پاکستان با اشاره به تهدیدات احتمالی علیه ریاض تاکید کرد که کشورش در صورت هرگونه تهدید علیه تمامیت ارضی عربستان، پاسخ فوری و مناسب خواهد داد.

  به گزارش  پارس ؛  تسنیم به نقل از «اکسپرس نیوز»، ژنرال «راحیل شریف» رئیس ستاد ارتش پاکستان در مراسم پایانی تمرینات مشترک ارتش این کشور با عربستان در منطقه «جهلم» در ایالت «پنجاب» گفت: اگر تهدیدی برای تمامیت ارضی عربستان واقع شود، دولت اسلام‌آباد واکنش نشان خواهد داد.

  راحیل شریف و هیئت 6 نفره نظامی عربستان در مراسم پایانی تمرینات مشترک ارتش‌های‌ این دو کشور در جهلم شرکت کردند.

  رئیس ستاد ارتش پاکستان اظهار داشت: تمرینات مشترک پاکستان و عربستان سبب افزایش تلاش‌های دو کشور علیه تروریسم در منطقه خواهد شد.

  وی مدعی شد که اسلام‌آباد در هر صورت تروریسم را در منطقه شکست خواهد داد. 

  تمرینات مشترک ارتش پاکستان و عربستان با نام «الشهاب» برای مبارزه با تروریسم در مرکز آموزش ملی مبارزه با تروریسم پاکستان (NCTC) پس از 12 روز پایان یافت.

  گروهی متشکل از 57 مقام نظامی عربستان چندی قبل برای شرکت در این تمرینات مشترک نظامی وارد پاکستان شدند.

  بر اساس این گزارش، ارتش پاکستان و عربستان برای نخستین بار است که تمرینات مشترک نظامی برای مبارزه با تروریسم برگزار کردند اما ارتش دو کشور پیش از این در تمرینات دیگر نظامی مانند «صمصام» نیز شرکت کرده‌ بودند.

  پاکستان تروریسم دولت عربستان مبارزه با تروریسم
  • بنده خدا
   پاسخ

   فکرش رو بکنید عربستان سگ آمریکاست ... این پاکستان سگ عربستان!!!!

  • ایران24
   پاسخ

   برو گم شو مردک کثیف تو هم زبون درآوردی .بدبخت .یه ساعته ایران پودرت می کنه .جلوی هند رو نمی تونی بگیری . اون بجه های بیگناهی که آمریکا تو کشورت می کشه مثل سگ وایسادی واق واق می کنی.تو هم یه خرمگس دیگه مثل قطرو بحرینی .هنوز گرز فرزندان رستم دستان و یاران امام زمان عج به سرت کوفته نشده تا آدم بشی.ژنرال گوساله

   • ناشناس

    زیاد جوش نزن شیرت خشک میشه

   • ناشناس

    جوش نزدم مث تو هم نیستم از این ناراحتم که هرکی رسیده دم بلند کرده .مث پرنده ای که بالهایش را بزرگ می کنه تا مار ازش بترسه

  • طلا
   پاسخ

   تمرینات مشترک پاکستان و عربستان سبب افزایش تلاش‌های دو کشور علیه تروریسم در منطقه خواهد شد.

   تمرینات مشترک پاکستان و عربستان سبب افزایش تلاش‌های دو کشور علیه تروریسم در منطقه خواهد شد!!!! پاکستان و عربستان و مبارزه با تروریسم؟؟؟ دم خروست رو باور کنیم یا قسم حضرت سلمان؟؟؟؟


  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها