پايگاه خبري تحليلي «پارس»- تبليغات گسترده سخنراني احمدي نژاد در سطح شهرري و شهرك دولت آباد موجب آزردگي خاطر و واكنش مردم جنوب تهران شده است.

به گزارش پايگاه خبري تحليلي «پارس»، محمود احمدی نژاد ريیس جمهور سابق همزمان با ۱۹ بهمن ماه و به مناسبت دهه فجر امشب در مسجد جامع المهدی در دولت آباد شهرری سخنرانی خواهد کرد.

تبليغات گسترده براي سخنراني وي در سطح شهرري و دولت آباد به گونه اي است كه برخي معتقدند اين تبليغات بيشتر شبيه تبليغات انتخابات رياست جمهوري است.

در عين حال متوليان مسجد دولت آباد شهرري نيز تدارك وسيعي جهت اين سخنراني احمدنژاد آماده كرده اند و حتي لوح تقديري را جهت مراسم امشب فراهم كرده اند.

براي سخنراني امشب در پيامك ها(5000221030)، بيلبوردها و تبليغات سطح شهرري از احمدي نژاد با عنوان عضو ارشد مجمع تشخيص مصلحت نظام ياد شده است.

استفاده از عنوان نامعمول «عضو ارشد مجمع تشخیص مصلحت نظام» در حالی است که در چارت مجمع تشخیص چنین عنوانی پیش‌بینی نشده است. علاوه بر این؛ احمدی‌نژاد در دوره تصدی ریاست دولت، به دلیل دیدگاه انتقادی خود نسبت به ریاست مجمع تشخیص؛ بارها از حضور در جلسات مجمع خودداری کرد و رکورد غیبت 17 ماهه از جلسات مجمع را به نام خود ثبت کرد.

در عين حال خبرنگار «پارس» مطلع شد بدنبال دعوت امام جماعت این مسجد  از احمدی نژاد برای سخنرانی، اختلافات و بحث های شدید در چند روز اخیر بین اعضای هیات امناء مسجد در گرفته است.

ahmaditaghdir

درج كلماتي براي احمدي نژاد در تقديرنامه مسجد دولت آباد با عنوان «پست های آینده» و «مبارزه با فقر و فساد و تبعیض» يادآور وضعيت مالي به رحیمی، بابک زنجانی و مه آفرید خسروي است در عين حال كه تورمي شبيه دوران سازندگي را در خاطرات اقتصادي مردم ماندگار كرد.