به گزارش پارس به نقل از تسنیم، علی اصغر جمشید نژاد ظهار کرد: به دنبال پخش اعلامیه ای منتسب به گروهک تروریستی جیش العدل، مبنی بر کشتن یک تن از مرزبانان ایرانی گروگان گرفته شده، پیگیری های لازم از سوی وزارت کشور و استانداری سیستان و بلوچستان با مقام های امنیتی و انتظامی کشور برادر و دوست پاکستان انجام و مشخص شد این اظهارات هیچ گونه پایه و اساسی ندارد.

وی افزود: بعید به نظر می رسد با توجه به رویکرد مثبتی که توده مردم به دولت اعتدال و امید دارند و شرایط روز به روز در حال بهتر شدن است عده ای بتوانند این آرامش را تحت الشعال قرار دهند.

معاون سیاسی و اجتماعی استاندار سیستان و بلوچستان خاطرنشان کرد: برخی از گروه های فریب خورده که از جامعه دور هستند و متاسفانه درک درستی از شرایط منطقه و کشور ندارند هر از گاهی با اقدامات کور و بی ارزش سبب بروز مسائلی می شوند که فقط شرایط را برای خود آنان سخت تر می کند.

وی تصریح کرد: اقدامات و پیگیری ها در سطوح مختلف و به ویژه در سطح وزارت امور خارجه با کشور پاکستان درحال انجام است و امید می رود با مجموعه اقداماتی که در حال انجام بوده هرچه سریع تر ۵ مرزبان گروگان گرفته شده به کشور عزیزمان بازگردند.

جمشید نژاد یادآور شد: همواره شرایط برای بازگشت افراد و گروه هایی که فریب خورده اند و درک درستی از شرایط منطقه نداشته اند و امروز آنان را منزوی کرده، فراهم است و می توانند به آغوش خانواده و میهن بازگردند.