• لینک کوتاه
 • کد خبر: 123022

  وزیر کشور در شیروان با بیان اینکه امکان استخدام نیرو تا ۷ یا ۸ سال آینده در دستگاه‌های دولتی وجود ندارد، گفت: باید روحیه تولید در جامعه حاکم شود و فرهنگ پشت میز نشینی را به‌کل فراموش کنیم.

  به گزارش پارس به نقل از تسنیم، عبدالرضا رحمانی فضلی در جلسه بررسی مشکلات مردم شیروان، اظهار کرد: متأسفانه در فرهنگ ما اشتغال بسیار بد جا افتاده و اکثر جوانان و خانواده ها علاقه زیادی به شغل های دولتی و استخدام در دستگاه های دولتی دارند که این موضوع باید تغییر کند. وی تصریح کرد: باید روحیه تولید در جامعه حاکم شود و فرهنگ پشت میز نشینی را به کل فراموش کنیم.

  وزیر کشور افزود: به دلیل زیاده روی دولت گذشته در استخدامی ها و استخدام افراد خارج از چارچوب و برنامه تا ۷ یا ۸ سال آینده امکان جذب نیروی جدید در دستگاه های دولتی وجود ندارد.

  رحمانی فضلی با اشاره به اینکه بهترین راه برای افزایش درآمد رجوع به کارهای تولیدی است، گفت: با این شرایط مردم و مسئولان باید تلاش کنند تا به سمت تولیدی های کوچک بروند و در هر محله و هر خانه یک کارگاه تولیدی ایجاد کنند.

  وزیر کشور تصریح کرد: خوشبختانه در دولت یازدهم دولت به سمت ثبات در قیمت ها رفته و همان طور که مردم خود شاهد هستند دیگر شاهد تورم ۱۳.۵درصدی که سال گذشته در این روزها شاهد آن بودیم، نیستیم.

  وی اظهار کرد: دولت به فکر سرمایه گذار و جذب سرمایه گذاری است و امید دارد با برنامه ریزی مدونی که در حال انجام آن است بتواند حجم اشتغال را در کشور بالا ببرد.

  تورم جامعه خانواده درآمد دستگاه های دولتی دولت سرمایه سرمایه گذاری مشکلات مردم وزیر کشور

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها