به گزارش پارس به نقل از ابنا گروه تروریستی دولت اسلامی عراق و شام موسوم به" داعش" که در مناطق تحت سیطره خود قوانین اجباری و خاص درنظر گرفته است دست یک جوان سوری را به اتهام سرقت قطع کرد.

در تصاویر منتشر شده از سوی پایگاه رسمی این گروه افراطی جمعیت زیادی در یکی از میادین استان حلب جمع شده اند و دستهای « ذکریا» درحالی که چشمانش بسته شده بر روی یک میز چوبی قرار داده شده است.

اجرا کننده حد نیز ساطور بزرگی در دست گرفته و پس از قرائت حکم توسط یک تکفیری دست این جوان سوری را از مچ به پایین قطع می کند.

حکم حد این جوان درحالی صورت گرفته که هفته گذشته گروه تروریستی داعش که دختر و پسری را در شهر رقه به اتهام فحشا بازداشت کرده بود، در اقدامی فریبنده در صدد سنگسار آنها بود، اما با گرفتن رشوه از اجرای این حکم صرف نظر کرد.

خاطرنشان می شود که تروریست های داعش که در سوریه به صراحت زیر چتر فتوای ننگین مبلغان تکفیری موسوم به" جهاد نکاح" ، مرتکب فحشا می شوند، اینک برای فریب مردم، از تلاش برای اجرای حد در حق دیگران سخن به میان می آورند و در عین حال با گرفتن رشوه رسوایی دیگری را در کارنامه مملو از جرم و جنایت خود ثبت می کنند.

گروه های ترویستی در حال جنگ با مردم و ارتش سوریه از جمله داعش و النصره با اجرای فتاوی بی پایه و اساس مبلغان سلفی - وهابی که به اسلام منتسب می کنند، در ۳۵ ماه گذشته جنایت های فراوانی در حق مردم سوریه روا داشته اند که سربریدن، سنگسار، مثله کردن، اعدام های دست جمعی و… قسمتی از این جنایت هاست، جنایاتی که سردمداران عرب و غرب، برنامه ریز و طراح آن هستند.