این فیلم سینمایی که در دو نسخه قبلی مخاطبان بسیاری را به سینما‌ها کشانده بود، نسخه سوم خود را سال گذشته به طور رسمی وارد مرحله پیش تولید شد، فاصله زمانی ساخت نسخه دوم و سوم این فیلم زمان زیادی را به خود اختصاص داد، اتفاقی که سازندگان دلیل اصلی آن را مشغله فراوان دو بازیگر اصلی اثر اعلام کردند.

"آرتور کنون دویل"، "کران فیتزجرارد"، "گری ویتا"، "جاستین مالن" و "نیکول پرلمن" افرادی هستند که نگارش فیلمنامه سومین نسخه از فیلم محبوب هالیوودی را بر عهده داشته اند.

در حال حاضر حضور سه بازیگر اصلی دو نسخه قبلی فیلم یعنی "رابرت داونی جونیور"، "جود لاو" و "ریچل مک آدامز" در این فیلم قطعی شده است و بنابر اخبار سایر بازیگران این فیلم سینمایی از هفته آینده با کمپانی وارد مذاکره می شوند.

تا مدت‌ها نام رسمی کارگردان نسخه سوم این فیلم اعلام نشد اما در نهایت و بر اساس پیش ‌بینی‌ها "گای ریچی" همچون دو نسخه قبلی کارگردانی سومین اثر را نیز بر عهده گرفت، کارگردانی که رابطه بسیار خوبی با رابرت داونی جونیور داشته و از این حیث همواره همکاری های موفقی با وی داشته است.

"گای ریچی" به تازگی با فیلم "علاءالدین" به سینمای هالیوود بازگشته است. این فیلم به با بازی "ویل اسمیت" توانست استقبال بی نظیری را از خود به ثبت رسانده و هم اکنون در جدول فروش سینمای جهان رتبه سوم را به خود اختصاص دهد.