به گزارش پارس نیوز، 

برنامه «با ما بیا» که با هدف سرگرم سازی و ایجاد روحیه شاد و پرامید در کودکان و خانواده‌ها تولید می‌شود، تلاش می‌کند حس مشارکت مخاطبان را تقویت کند.

عمو مهربان و خاله رویا، زوج تلویزیونی محبوبی هستند که چندسالی است مهمان نگاه کودکان ایرانی شده‌اند و برنامه‌های متفاوت و شادی را طی این مدت از شبکه دو سیما روانه آنتن کرده‌اند. «موتور امداد» و «یک لقمه خنده» از جمله برنامه‌های پیشین این زوج در تلویزیون است؛ سید مجتبی ظریفیان و آزیتا رضایی که در زندگی واقعی هم با یکدیگر زوج هستند، هم در زندگی و هم برنامه‌سازی، تفاهم و درکی مشترک دارند.

مهربان با تشکیل یک ایستگاه تلویزیونی تصمیم دارد تا ارتباطی جدید با بچه‌ها برقرار کرده و با پخش کارتون‌های جذاب لحظاتی خوش برای آن‌ها فراهم کند. "با ما بیا" در دو بخش تولیدی و تامینی ارائه می‌شود و از طریق پل‌های ارتباطی، مشارکت مخاطبان را نیز به دنبال خواهد داشت. این برنامه پنجشنبه و جمعه‌ها ساعت ۱۴:۳۰ پخش می‌شود.

گفتنی است عوامل این مجموعه عبارتند از:

تهیه کننده: سید مجتبی ظریفیان، کارگردان: آزیتا رضایی، مدیر تولید: علیرضا امینیان، طراح دکور: فرشته وطن پور، مجری: سید مجتبی ظریفیان- آزیتا رضایی، سرپرست نویسندگان: آزیتا رضایی، آهنگساز: ارژنگ حقانی.