به گزارش پارس نیوز، 

سیروس همتی بازیگر و کارگردان تئاتر درباره فعالیت‌های اخیرش گفت: بعد از پایان اجرای نمایش «مردی در آینه» که به کارگردانی علی سلیمانی در تالار وحدت به صحنه می‌رفت، قرار است در تازه‌ترین نمایش حسین کیانی به نام «چشم به راه میرغضب» حضور داشته باشم. این اثر نمایشی از ۲۲ خردادماه اجرای خود را در تماشاخانه سنگلج آغاز می‌کند.

وی ادامه داد: در راستای مجموعه داستان «ننه کاراته» که سال ۹۶ توسط نشر نیستان منتشر شد و اولین مجموعه داستان من بود که شامل ۸ داستان کوتاه می‌شد با نشر نیستان برای نگارش یک مجموعه داستان دیگر وارد مذاکره و تعامل شدم که قرار است مجموعه داستان تازه ای شامل ۱۲ داستان کوتاه منتشر کنم.

همتی بیان کرد: همچنین نمایشنامه «هفت کوتوله» را که متشکل از هفت نمایشنامه کوتاه و مناسب اتودها و اجراهای دانشجویی است به نگارش درآورده‌ام که به زودی منتشر می‌شود.

وی در پایان صحبت‌هایش یادآور شد: از مدت‌ها قبل که به نمایشنامه‌های کوتاه اشراف پیدا کردم و داوری جشنواره تئاتر کوتاه «ارسباران» را هم برعهده داشتم به این نتیجه رسیدم که نمایشنامه‌های کوتاه قابلیت زیادی برای اجرا دارند و می‌توانند مبنای کار دانشجویان قرار گیرند چون نمایشنامه‌های کوتاه حرفشان را در کمترین زمان به بهترین شکل ممکن بیان می‌کنند.