به گزارش پارس نیوز، 

انوش معظمی بازیگر سینما، تئاتر و تلویزیون درخصوص تجربه بازی در آثار مناسبتی گفت: سریال مناسبتی فرمولی تجربه شده و کاملاً موفق است و اکثر هنرمندان از جمله من دوست دارند که در چنین آثاری بازی کنند، البته بدون شک سریال‌های مناسبتی همچون ماه مبارک رمضان برای هر بازیگری جذاب است اما اینکه نقش خوب پیشنهاد شود بحث مهمی است.

وی با تاکید بر علاقه شخصی خود برای بازی در سریال های ماه رمضان اضافه کرد: اگر نقش خوبی پیشنهاد شود با افتخار و کمال میل بازی در سریال های مناسبتی را قبول می‌کنم، منتها شخصیت و کاراکتر برای من به شدت مهم است و اگر می خواهم شخصیتی را بازی کنم، باید جای کار داشته باشد و مرا به چالش وادار کند، نقش خوب برای من نقشی است که بتواند درونیات هنری مرا تامین کند.

5202373

بازیگر سریال «از یادها رفته» درباره بازی در این مجموعه رمضانی تاکید کرد: در سریال «از یادها رفته» به کارگردانی بهرام بهرامیان به ایفای نقش پرداختم، البته نقشی که در ابتدا به من پیشنهاد شد با نقشی که بازی کردم زمین تا آسمان تفاوت داشت زیرا این سریال با مشکل بودجه روبرو شد و به همین دلیل مسیر ساخت این اثر به طور کلی تغییر کرد. 

وی در همین راستا اضافه کرد: نه تنها نقش من در سریال «از یادها رفته» بلکه خیلی از نقش‌ها به آن سمت و سویی که انتظارش را داشتیم نرفت، برای من فیلمنامه فرستادند و من بخش آماده شده را خواندم و از شخصیتم خوشم آمد و قرار شد تا انتها این کاراکتر به این شکل در روند داستان حضور داشته باشد و اتفاقاً نقش من به شدت جذاب‌تر می‌شد اما بعد از بازی در چند سکانس دیگر کسی به من زنگ نزد.

 

این بازیگر تئاتر و سینما کنار گذاشتن خودش از سریال را ناراحت‌کننده خواند و اظهار کرد: بعد از کنار گذاشته شدن از پروژه «از یادها رفته» دلیل این اتفاق را مشکل بودجه اعلام کردند و گفتند به همین خاطر داستان سریال به سمت و سویی دیگر رفته است، متاسفانه این اتفاقات انسان را بدبین می کند و شکل خوشایندی ندارد.

معظمی در قبال استقبال مردمی از سریال  «از یادها رفته» گفت: استقبال مردم از سریال «از یادها رفته» بسیار متنوع است، برخی با فضای نوستالژیک کار ارتباط برقرار می کنند و آن را پیگیری می‌کنند، برخی هم هستند که شاید با این نوع فضا رابطه برقرار نمی‌کنند، در کل نظرات مردمی نسبت به اثر مثبت بوده است.