به گزارش پارس نیوز، 

رادیوی اسپانیایی کادنا سر گزارش داد باشگاه اتلتیکو مادرید که از تلاشهای بارسلونا برای جذب آنتوان گریزمان، ستاره فرانسوی اتلتیکو ناراضی است قصد دارد به دلیل تخلف‌هایی که معتقد است بارسا در این رابطه انجام داده علیه این باشگاه کاتالان اقامه دعوی کند.

گریزمان که تابستان گذشته بعد از حرف و حدیث‌های بسیار درباره آینده‌اش تصمیم گرفت در اتلتیکو مادرید ماندگار شود، ماه گذشته میلادی با انتشار ویدیویی اعلام کرد قصد دارد پایتخت اسپانیا را ترک کند. با اینکه انتقال گریزمان به بارسلونا هنوز تایید نشده ولی انتظار می‌رود ستاره فرانسوی سرانجام به این باشگاه کاتالان ملحق شود.

حالا ادعا شده که گریزمان مذاکره با بارسلونا را از ماه نوامبر آغاز کرده بوده و در ماه مارس با این تیم یک توافق‌نامه امضا کرده است. یعنی پیش از آنکه اتلتیکو مادرید در لیگ قهرمانان اروپا مقابل یوونتوس شکست خورده و از دور رقابتها حذف شود.

گفته می‌شود اتلتیکو مادرید شواهد محکمی دارد که می‌تواند این ادعاها را ثابت کند و به همین علت است که این باشگاه در حال بررسی دقیق مدارک خود بوده و قصد دارد علیه بارسلونا به صورت رسمی شکایت کرده و اقامه دعوی کند.