به گزارش پارس نیوز، 

احمد مهرانفر قرار است با محسن تنابنده در نمایش «مولن روژ» به کارگردانى حسین پارسایى ایفای نقش کند. «مولن روژ» نوشته آرش عباسى یک نمایش دو پرسوناژه است که به گفته گروه تولیدی مضمونى اجتماعى دارد. احمد مهران‌فر و محسن تنابنده در سال‌های اخیر به سبب همبازی بودن در سریال پایتخت و ایفای زوج نقی و ارسطو در میان مردم شناخته شده‌اند.

این اولین اثر با مضمون اجتماعی حسین پارسایی پس از تجربه چندین ساله در حوزه تئاترهای دینی و موزیکال است. مهرانفر سال گذشته در تماشاخانه ایرانشهر و پالیز با نمایش «همه چیز درباره آقای ف» به کارگردانی آرش عباسی پس از چند سال به دنیای تئاتر بازگشته بود و تهیه‌کنندگی نمایش «ادیپ افغانی» مجتبی جدی را در تالار مولوی را بر عهده گرفته بود.

به نظر می‌رسد این نمایش قرار است در سالن شماره یک باغ کتاب روی صحنه رود. این سالن 480 نفر ظرفیت دارد و پیش از این میزبان نمایشی نبوده است.

طبق اعلام گروه تولید محمد قدس به عنوان تهیه کننده، میثم احمدى به عنوان مشاور تهیه و تولید، مهتاب کُرک وندى به عنوان مدیر تبلیغات و ارتباطات و گلاویژ نادرى به عنوان مشاور رسانه‌اى در این نمایش همکاری دارند.

گفته شده است نمایش «مولن روژ» تابستان سال‌جارى به صحنه خواهد رفت و این در حالی است که حسین پارسایی اعلام کرده بود قرار است براساس هفت‌خوان اسفندیار نمایشی روی صحنه برد.