به گزارش پارس نیوز، «پریانکا چاپرا» از بالیوود در کنار «میندی کالینگ» از هالیوود در فیلم سینمایی «کمدی عروسی» بازی می‌کند.
فیلمی در ژانر کمدی با موضوع عروسی با بازی هنرپیشه هندی «پریانکا چاپرا»، «میندی کالینگ» و «دَن گور» توسط «یونیورسال پیکچرز» ساخته می‌شود.
«میندی کالینگ» که نویسندگی فیلم‌نامه آن را به همراه «دَن گور» برعهده دارد در کنار پریانکا چاپرا در فیلم بازی می‌کند. احتمال قریب به یقین او همچنین کارگردانی فیلم را که هنوز عنوان رسمی آن نیز اعلام نشده، برعهده خواهد داشت.
«هتر موریس» و «نینا آیولا» مدیران تولید این پروژه هستند.
هنوز جزئیاتی درباره این پروژه منتشر نشده است، تنها نکته اینکه موضوع فیلم را شبیه به «آسیایی‌های ثروتمند دیوانه» و «عروسی یونانی پرریخت‌وپاش و بزرگ من» توصیف کرده‌اند.
«میندی کالینگ» علاوه بر این فیلم، در فیلم «آخر شب» از کمپانی آمازون در نقش مقابل «اِما تامپسون» بازی کرده است. این فیلم در تاریخ ۷ ژوئن اکران خواهد شد. او پیش‌تر در فیلم «هشت یار اوشن» نقش‌آفرینی کرده بود.
«پریانکا چاپرا» نیز در سریال درام شبکه ABC با عنوان «کوانتیکو» ایفای نقش کرده است. او به تازگی در فیلم «کودکی مانند جِیک» و «رمانتیک نیست؟» مقابل دوربین رفته است.