به گزارش پارس نیوز، دمت اوزدمیر بازیگر و رقاص مشهور ترکیه که هم اکنون در حال هنرنمایی در سریال پرنده سحرخیز می باشد و به برای این سریال در چهل و پنجمین جشنواره پروانه طلایی ترکیه موفق به دریافت جایزه شد و به صورت مشترک با جان یامان به عنوان بهترین زوج تلویزیونی سال نامزد دریافت جایزه بودند. وی یکی از بازیگران مشهور و جذاب ترک می باشد که در سریال های متعددی بازی کرده است.

بیوگرافی دمت اوزدمیر

دمت اوزدمیر زاده ۲۶ فوریه سال ۱۹۹۲ در شهر کوکالی ترکیه است. لو بازیگر تلویزیون و سینمای این کشور است. او آخرین فرزند خانواده است و دو خواهر یا برادر دیگر دارد. گفته می شود خانواده او از مهاجران بلغارستانی ساکن ترکیه می‌ باشند.

دمت اوزدمیر

کودکی دمت

دمت اوزدمیر

عکس های دمت بازیگر ترک

دمت مدتی با یوسف جم بازیگر ترکیه ای در رابطه بود. اما پس از مدتی این دو از هم جدا شدند. وی هم‌ا کنون مشغول بازی در سریال پرنده سحرخیز می‌ باشد. وی در این سریال در مقابل جان یامان به ایفای نقش پرداخته‌ است. و شایعه رابطه عاشقانه او با جان یامان در این سریال پخش شده است.

دمت اوزدمیر

سلفی دمت اوزدمیر

دمت اوزدمیر

بازیگران سریال پرنده سحرخیز

بازی دمت اوزدمیر در سریال پرنده سحرخیز

او در حال حاضر نقش اصلی را به عنوان صنم در سریال پرنده سحرخیز ، خوش اقبال بازی می کند. داستان این سریال از این قرار است که صنم (دمت اوزدمیر) هر صبح بعد چند ساعت کار در مغازه پدرش کل روز رو با کتاب خواندن و خیالبافی سپری میکنه و از زندگیش بیش از اندازه راضی هست.ولی تا زمانی که پدر مادرش گفتند اگه شوهر مناسب برای خودش پیدا نکنه به زور شوهرش میدن.

دمت اوزدمیر

بازیگر جذاب ترک

دمت اوزدمیر

بازیگر پرنده سحرخیز

صنم هم میره محل کار خواهرش و شروع به کار میکنه. هنوز خبر نداره عشقی که آرزویش رو داشت اونجا منتظرشه. میشه روی دروغ ها عشق ساخت؟ صنم چی؟ میتونه عاشق جان (جان یامان) که ازش متنفره بشه؟

دمت اوزدمیر

دمیت بازیگر زیبای ترک

دمت اوزدمیر

دمت در کنار جان یامان

دمت اوزدمیر

عکس های دمت اوزدمیر