به گزارش پارس نیوز، اگر برایتان جالب است که بدانید کدام یک از چهره های مشهور ایرانی در 20 اسفند متولد شده اند ، بهتر است ادامه این مطلب را از دست ندهید. ما در این مطلب شما را با چهره های مشهور ایرانی که امروز متولد شدند آشنا میکنیم.چهره های مشهور ایرانی

 

امروز 20 اسفند همزمان با سالروز تولد سه تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.

این چهره های مشهور ایرانی در 20 اسفند متولد شدند

لادن مستوفی

لادن مستوفی بازیگر کشورمان در 20 اسفند سال 1351 در تنکابن متولد شد. بازیگر جوان کشورمان همسر شهرام اسدی کارگردان است و با ایفای نقش در مجموعه دوران سرکشی به شهرت رسید.

لادن مستوفی

لادن مستوفی بازیگر کشورمان در 20 اسفند متولد شد

بازی لادن مستوفی در سریال پریا به محبوبیت بیشتر او کمک کرد. یک دزدی عاشقانه جدیدترین فیلم سینمایی لادن مستوفی است که در سال 95 جلوی دوربین برده است.


رضا بابک

رضا بابک بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزین کشورمان در 20 اسفند سال 1324 متولد شد. او تئاتر حرفه ای را از دهه 50 آغاز نمود و حضور در سینما را با فیلم سینمایی «چریکه تارا» به کارگردانی بهرام بیضایی در سال 1356 تجربه کرد.

رضا بابک

رضا بابک بازیگر کشورمان در 20 اسفند متولد شد

سریال تلویزیونی آرایشگاه زیبا ، خانه ما ، بچه های خیابان از سریال های سرشناس این بازیگر بود.


سروش جمشیدی

سروش جمشیدی بازیگر نقش قیمت در مجموعه دورهمی در 20 اسفند 1358 در یزد متولد شد. سروش جمشیدی کار خود را در سال 77 و از رادیو و تئاتر آغاز کرد.

سروش جمشیدی

سروش جمشیدی بازیگر کشورمان در 20 اسفند متولد شد

سریال درحاشیه معروف ترین بازی سروش جمشیدی در تلویزیون بود و پس از آن با نقش قیمت در دورهمی به شهرت بیشتری دست یافت.