به گزارش پارس نیوز، کارگردان تئاتر و چهره برگزیده سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر گفت:‌ در حال حاضر دو نمایشنامه «روز عروس» و «از لوتی‌های چاله سیلابی تا چند تا نقطه» را در دست دارم و منتظر مشخص شدن سالن آنها هستم.

اعظم بروجردی کارگردان تئاتر و چهره برگزیده سی و هفتمین جشنواره تئاتر فجر عنوان کرد: دو نمایشنامه مشخص در دست دارم که هر دو برای خودم است. یکی از آنها «از لوتی‌های چاله سیلابی تا چند تا نقطه» است که قول اجرای آن را انجمن تئاتر انقلاب و دفاع مقدس داده است منتها الان شش ـ هفت ماه است که منتظر تصویب بودجه آن هستیم.

وی در ادامه افزود: هر زمان که بودجه این کار مصوب شود بلافاصله کار را شروع می‌کنیم و هنوز هم مشخص نیست که چه زمانی و در چه سالنی به صحنه برویم. این کار در عرصه دفاع مقدس است و پروژه بزرگی محسوب می‌شود و دارای هشت کاراکتر است.

بروجردی درباره محتوای کار گفت: نمایشنامه برای خود من است و مربوط به یک انسانی می‌شود که از چاله سیلابی شروع کرده و به عنوان لات شهر و محافظ کاباره میامی است، اما در مسیر زندگی‌اش به انسان والایی تبدیل می‌شود و به جاهای خوبی می‌رسد.

وی درباره دیگر نمایشنامه‌اش نیز گفت: کار دیگرم «روز عروس»‌است که به ملاقات شمس و مولانا مربوط می‌شود. این هم اگر خدا بخواهد ظرفیت کار در تئاتر شهر یا تالار وحدت را دارد. برای اجرا با شهرام کرمی صحبت کرده‌ام و او هم قول داده که به ما اجرا بدهد. حال باید ببینیم که برای سال آینده شرایط چطور می‌شود.

گفتنی است اعظم بروجردی، همسر «حسن فتحی» کارگردان سریال معروف «شهرزاد» است.