به گزارش پارس نیوز، کارگردان فیلم «حسابدار» گِوین اوکانر، دوباره با با برادران وارنر برای فیلم اکشن «سریع» همکاری می‌کند.

دیوید هیکم و جف کلیفورد تهیه کننده این فیلم هستند و فیلمنامه آن نیز توسط تایلر شریدان، نویسنده فیلم «سیکاریو» نوشته شده است. قرار بود در ابتدا کارگردانی این فیلم را نیز او بر عهده داشته باشد که پس از عدم توافق آن‌ها بر روی کارگردانی، استودیو برادران وانر، جستجوی خود را برای یافتن کارگردان مناسب آغاز کرد و به اوکانر رسید.

«کریس پرت» نیز قرار بود در این فیلم سینمایی به ایفای نقش بپردازد که پس از منتفی شدن حضور شریدان به عنوان کارگردان، حضور پِرَت نیز در هاله ابهام قرار گرفت.

این فیلم داستان یک مامور سابق نیرو‌های ویژه آمریکا را روایت می‌کند که توسط پلیس ضد مواد مخدر استخدام می‌شود تا رهبری یک گروه از ماموران مخفی را بر عهده بگیرد و  فروشنده‌های مواد مخدری که توسط سازمان سیا آمریکا محافظت می شوند را از بین ببرد. با توجه به تجربه موفق شریدان در نویسندگی فیلم سیکاریو، پیش بینی می‌شود شاهد یک اثر ماندگار دیگر باشیم.

زمان آغاز ساخت فیلم هنوز مشخص نیست؛ چرا که اوکانر هم اکنون در حال ساخت فیلم «تورانس» است که امسال اکران خواهد شد و بن افلک بازیگر انصرافی نقش بتمن نیز در آن بازی می‌کند، اما پروژه بعدی وی قطعاً فیلم «سریع» خواهد بود.

شرکت برادران وارنر و اوکانر بعد از موفقیت وی در فیلم «حسابدار» که در گیشه‌های داخلی با بودجه ۴۴ میلیونی ۸۶ میلیون دلار فروش کرد، روابط متقابل بسیار خوبی را تجربه کردند و درصدد تکرار موفقیت‌های خود هستند.