به گزارش پارس نیوز، پس از ماه‌ها گمانه‌زنی، دی‌سی و برادران وارنر روز چهارشنبه گذشته سرانجام خبر از پیشرفت پروژه‌ی "بتمن" به کارگردانی "مت ریوز" دادند و اعلام کردند که "بن افلک" قرار نیست در این فیلم نقش اصلی را بازی کند. تنها در ۴۸ ساعت گذشته تاریخ اکران فیلم مشخص شد، اطلاعاتی در مورد شخصیت بتمن و احتمال تغییر عنوان، و البته کناره‌گیری افلک از چندگانه منتشر شد و ریوز تأیید کرد که به دنبال بازیگر جوانتری برای ایفای نقش بتمن است.

درحالی که هواداران در ذهن خود اسامی بازیگران محبوب خود را مرتب می‌کردند، "نیک جوناس" ستاره‌ی پاپ برای بازی در این نقش ابراز علاقه‌مندی کرد. جوناس در صفحه‌ی توئیتر "هایپ‌بیست" و در ذیل خبری که این صفحه در مورد کناره‌گیری افلک منتشر شده بود، به بازی در این نقش ابراز تمایل کرد. ریوز کارگردان "بتمن" سرانجام تأیید کرده بود که فیلم بر روی "بروس وین" جوانتری تمرکز خواهد کرد و به دنبال یافتن چهره‌ای جدید است. فیلم قرار است در تاریخ ۲۵ ژوئن سال ۲۰۲۱ روی پرده برود.

 در حال حاضر در مورد اینکه چه کسی نقش "بتمن" را برعهده می‌گیرد هیچ اطلاعاتی به تأیید برادران وارنر و دی‌سی نرسیده است. جوناس پیش از این در "جومانجی: به جنگل خوش آمدید" (Jumanji: Welcome to the Jungle) و سریال (Scream Queens) شبکه‌ی فاکس به ایفای نقش پرداخته، اما فاصله‌ی بسیار زیادی با بازیگری در نقش بتمن دارد.

دنیای سینمایی دی‌سی با فیلم‌های "شزم" در تاریخ ۵ آپریل، "جوکر" در تاریخ ۴ اکتبر، "پرندگان شکاری" در تاریخ ۷ فوریه ۲۰۲۰، "واندر وومن ۱۹۸۴" در تاریخ ۵ ژوئن ۲۰۲۰ و "بتمن" در تاریخ ۲۵ ژوئن ۲۰۲۱ ادامه می‌یابد.