اینستاگرام حتی برای متاهل ها آسیب دارد. در اینستاگرام تصاویر مستاجن وجود دارد. برخی پیج های اینستاگرام منجر به خرابی زندگی متاهلی می شود. متاهل ها هم در اینستاگرام از آسیب در امان نیستند.

قطعا شما نمی خواهید ازدواج و رابطه خود را به هم بزنید. کمبود علاقه، دروغگویی، کمبود صمیمیت، ازدواج با فرد غلط یا مشکلات مالی همگی می توانند دلایلی برای طلاق باشند اما به نظر شما آیا شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هم می توانند عامل طلاق باشند؟

 

فعالیت در شبکه های اجتماعی گاهی اوقات برای بسیاری از افراد منجر به طلاق می شود، طلاق هایی که به دلیل پست های اینستاگرامی اتفاق می افتد پس نباید قدرت تخریب کنندگی شبکه های اجتماعی را نادیده بگیرید. در این قسمت از خانواده پلاس نمناک 6 مورد را به شما معرفی می کنیم که اگر از اینستاگرام استفاده می کنید، حتماً باید مراقب باشید تا اسیر آن ها نشوید.

غرق شدن در اینستاگرام در حضور همسر

یکی از عواملی که رابطه و ازدواج را خراب می کند، این است که شما مدام گوشی موبایل در دست تان گرفته اید و همیشه در حال چک کردن شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام هستید. در حالی که همسرتان کنارتان نشسته و منتظر است که با شما صحبت کند یا چند کلمه عاشقانه بین شما رد و بدل شود اما شما در حال نگاه کردن به عکس های جدید دوستان و یا حتی افراد غریبه هستید. برای آن ها کامنت می گذارید و آنها را لایک می کنید.

احتمالا این موضوع عاملی برای جر و بحث شما در آینده خواهد بود. پس زمانی که در کنار همسرتان هستید، تمام لوازم الکتریکی را خاموش کنید و از شبکه های اجتماعی بیرون بیایید.

اینستاگرام متاهل ها

صادق نبودن

اگرچه ارتباط با افراد در شبکه های اجتماعی گاهی اوقات اجتناب ناپذیر است اما نباید اجازه دهید که زندگی حقیقی شما را دچار مشکل کند زیرا ممکن است نتایج مخربی به همراه داشته باشد. همانطور که در دنیای واقعی کسی با شما صحبت کرده و معاشرت می کند را باید به همسرتان اطلاع رسانی کنید، در مورد شبکه های اجتماعی هم همین گونه است زیرا اگر با فردی در شبکه های اجتماعی هم کلام شوید، و همسرتان نداند و بعدا اتفاقی متوجه آن شود، قطعاً این موضوع باعث ایجاد شک و تردید بین شما خواهد شد. پس بهتر است که در این مورد هرگز راز نگهدار نباشید، در غیر این صورت به فرد دروغگویی متهم خواهید شد.

ارتباط با افراد در گذشته

همه ما در گذشته با افرادی در ارتباط بودیم که بعد از ازدواج آن ها را کنار بگذاریم. ممکن است شبکه اجتماعی راهی باشد که دوباره افراد قدیمی را پیدا کنیم اما بهتر است که جلوی این اتفاق را بگیریم. شبکه اجتماعی و اینستاگرام نباید عاملی برای پیدا کردن افراد قدیمی زندگی شما باشد، در غیر اینصورت ازدواجتان تحت خطر قرار خواهد گرفت.

 متاهل در اینستاگرام

حسرت خوردن برای زندگی زوج های دیگر

شبکه اجتماعی گاهی بسیار آسیب زننده است. همه زوج ها در کنار یکدیگر فوق العاده هستند اما ما خودمان را نمی بینیم و فکر می کنیم که دیگران از ما بهتر هستند. ممکن است در شبکه های اجتماعی مثل اینستاگرام با زوج هایی مواجه شوید و زندگی خودتان را با آنها مقایسه کنید و احساس کنید که آنها خیلی بهتر از شما هستند.

همین باعث می شود که حسرت زندگی آن ها را بخورید. بهتر است فکر کردن در مورد این مسائل را کنار بگذارید و به دنبال تقویت رابطه خودتان باشید. در غیر اینصورت مقایسه خود با دیگران مخصوصاً در اینستاگرام قطعاً زندگیتان را به هم خواهد زد.

به اشتراک گذاشتن اطلاعات شخصی

جزئیات یک رابطه هرگز نباید در شبکه اجتماعی پست شود. ما در شبکه های اجتماعی زندگی افراد مختلف را می بینیم. به عنوان مثال اینکه زمان خود را چگونه سپری می کنند، چه کتاب هایی می خوانند، به چه مکان هایی سفر می کنند و با چه افرادی معاشرت می کنند اما شما نباید گول این اشتباهات را بخورید. هرگز زندگی شخصی و اطلاعات خودتان را با دیگران در شبکه اجتماعی به اشتراک نگذارید.

اگر شما و همسرتان مدام در حال اطلاع رسانی در شبکه اجتماعی در مورد زندگی شخصی تان هستید و با یکدیگر پست های زیادی می گذارید، منتظر یک درگیری باشید. بسیاری از خیانت ها زمانی اتفاق می افتد که دیگران بیش از حد از زندگی خصوصی شما اطلاعات داشته باشند.

 اشتباهات اینستاگرامی

حسادت کردن به دوستان مجرد

اگر ازدواج کردید و پست ها و استوری های دوستان مجرد خود را می بینید که در حال خوشگذرانی هستند؛ احتمال اینکه به آن ها حسادت کنید، افزایش پیدا خواهد کرد. در نتیجه پشیمان می شوید که چرا ازدواج کرده اید و همین می تواند رابطه بین شما و همسرتان را تخریب کند. پس هرگز نباید حسرت زندگی دیگران را در شبکه های اجتماعی بخورید.