به گزارش پارس نیوز، 

این تراکتور می تواند کشاورزی را در سطح جهانی دچار تحول کند.  این تراکتور موسوم به "Valtra H۲۰۲" است و می تواند در هنگام شب بدون اینکه نیاز به نظارت داشته باشد، زمین های کشاورزی را شخم بزند. "لورنزو ماریوتی"(Lorenzo Mariotti) طراح این تراکتور گفت: این تراکتور می تواند در محل و یا با استفاده از شارژرهای بیسیم شارژ شود.   

تراکتوری که با موبایل کنترل می شود + عکس

تصاویر "کانسپت" این تراکتور نشان می دهد که این خودرو با استفاده از متان موجود در مزرعه، هیدروژن تولید می کند و سپس از هیدروژن الکتریسیته تولید می شود. طراح ایتالیایی "Valtra H۲۰۲" اظهار کرد، طراحی این تراکتور انقلابی در صنعت تراکتورسازی است. 

تراکتوری که با موبایل کنترل می شود + عکس

این تراکتور دارای فناوری هایی چون "لیزر" و "دیود گسیل نور ارگانیک"(OLED) است. ایمنی تراکتور بالا است و از راه دور کنترل می شود. ماریوتی ادامه داد، تلفیق قابلیت های انسان و ماشین ها می تواند به بهبود تولیدات منجر شود و در مصرف زمان صرفه جویی کند. تراکتور می تواند با برنامه تولید محصول کشاورزان به خوبی هماهنگ شود. 

وظایفی که تراکتور انجام می دهد نیز، نیاز به حضور کشاورز ندارد. این تراکتور خودران ایمنی را بهبود بخشیده و شرایط خطرناک را برای کشاورزان کاهش می دهد. پتانسیل موتور این تراکتور به نحوی است که به تعمیرات کمی نیاز دارد و جانشین خوبی برای موتورهای دیزلی است. 

 

rgb3b-crop-c0-5__0-5-700x433-75