فیلیپین کشوری است که در جنوب شرقی آسیا و در غرب اقیانوس آرام قرار گرفته است. این کشور از 7107 جزیره تشکیل شده و 20 آتشفشان فعال دارد. این کشور شامل سه بخش جغرافیایی می باشد. پایتخت این کشور شهر مانیل می باشد. شهر مانیل دارای گروه های متنوع قومیتی و نژادی مانند نژادهای مالایی، هندی، چینی، ژاپنی، اسپانیایی و آمریکایی می باشد که این تنوع خود باعث تنوع و تاثیر بر فرهنگ و مذهب این کشور شده است.

آب و هوا

آب و هوای کشور فیلیپین بسیار مرطوب و گرمسیری می باشد که شاهد همواره بارش ها و طوفان های موسمی می باشد. یه همین دلیل بیشتر جزایر این کشور دارای جنگل های بسیار سرسیز باشد.

در ادامه مطلب به معرفی تعدادی از اماکن دیدنی کشور فیلیپین  توسط سایت سفر باتو می پردازیم.

جزیره بوراکای

 

111

 

جزیره بورکای یک جزیره گرمسیری است که طول آن حدود 7 کیلومتر می باشد. این جزیره دارای سواحل بسیار زیبا با شنهای سفید می باشد. در اطراف این جزیره  اقامتگاه های مجلل، رستوران ها و مراکز خرید زیادی وجود دارند. در تمام اوقات سال در این مکان مهمانی های و آتش بازیهای زیادی برگزار می شود.

مزارع پلکانی برنج

 

222

 

این مزارع بسیار زیبا از جذابیت های شهر بالی می باشد.

گفته می شود که در قرن هشتم مرد مقدسی به نام  RSI Markandeya این مزارع را ساخته است. این مزارع زیبا از بالای کوه تا دامنه آن گشیده شده است و دره های بسیار زیبایی را خلق کرده است.

کلیسای سنت آگوستین

 

333

 

در قسمت تاریخی شهر مانیل به نام اینتراموروس چند بنای تاریخی مانند کلیسای سنت آگوستین وجود دارد. این کلیسا یادگاری از دوران استعمار کشور اسپانیا می باشد. در حال حاضر 400 سال از عمر این کلیسا می گذرد و گردشگران بسیاری از آن بازدید کرده و آن را تحسین می نمایند.

این کلیسا در فهرست میراث جهانی یونسکو قرار دارد. در مورد تور لحظه آخری بیشتر در سایت بخوانید.

آتش فشان همیشه فعال Mayon

 

444

 

آتشفشان مایون در جزیره لوزون قرار گرفته است. این آتشفشان که فعال می باشد تاکنون چندین فوران داشته است که ساکنان اطراف این کوه را ناچار به تخلیه کرده خانه های خود کرده است. شکل مخروطی این آتشفشان نیز از دلایل معرف شدن این کوه می باشد. در سال 1814 براثر فوران شدید این آتشفشان تعداد 1200 نفر جان خود را از دست دادند. این کوه از زیبایی فوق العاده ای برخوردار است که گردشگران را به خود جذب می نماید.

رودخانه زیرزمینی پورتو پرینسس

 

555

 

رودخانه پورتو پرینسس در شهر پالاوان قرار گرفته است. این رودخانه بسیار زیبا در دل زمین جریان دارد و در غارهای زیر زمینی اطراف آن مناظر بسیار زیبا و دیدنی بوجود آمده است. طول رودخانه 8.2 کیلومتر می باشد که این از مسیر می توان با قایق های پدالی گذر کرد. آفرهای تور ارزان را از دست ندهید.

جزیره کرون

 

666

 

جزبره کرون در شهری به همین نام قرار گرفته است. این جزیره به علت آرامی و زیبایی های اعماق آبهای آن  برای غواصی مناسب است. شما در این آبها می توانید تا عمق 24 متری را مشاهده نمایید  این جزیره دو دریاچه دارد که علت معروف شدن این جزیره می باشد. این دریاچه ها بر بلندای کوه قرار دارند و برای رسیدن به آنها باید کمی کوهنوردی کنید.