واکنش خواهر مسیح علی نژاد به آخرین پست وی در اینستاگرام دعوت او به بازگشت به خاواده بود.

خوانواده  معصومه علینژاد ملقب به مسیح علینژاد که چند سالی ست فعالیتهایی در خارج از کشور علیه مساله حجاب انجام میدهد ، در سالروز عفاف و حجاب بیانیه ای منتشر کردند که در زیر می خوانید:

"چنانچه هر کسی حتی جگرگوشه ما، حتی عصاره وجودمان، پاره تنمان قدمی و قلمی بر خط قرمزهای مردم غیور این سرزمین بزند ما هم همانند شما در برابرش ایستاده‌ایم و تا آخر می‌ایستیم".

بعد از انتشار این بیانیه مسیح علینژاد پستی در اینستاگرامش منتشر کرد و خود رابدون خانواده و یار خطاب کرد. بعد از آن خواهر مسیح علی نژاد نسبت به این پست واکنش نشان داد و نوشت:

چه شد که خانه بزرگ و دلباز من تبدیل شد به زیرزمین؟ هرچه هست می‌دانم دلش پر می‌کشد برای یک جرعه شربت بهار نارنج با تخم شربتی و زعفران خانه من. می‌دانم که خواهرانه‌هایم برایش گرم و بی‌ریاست. می‌دانم که می‌داند هنوز هم در کنج پیشخوان آشپزخانه‌ام جایی هست برای یک دل سیر حرف زدن و سبک شدن، هنوز روی اجاق گاز خانه‌ام غذای گرمی یا شامی سوراخ‌داری برای شتاب‌زدگی‌هایش دارم تا دلش سیر شود و خیالش جمع، او می‌داند من هنوز مینای مینایم، من حس ناب خواهری را از معصومیت خواهر همان امام رضایی آموختم که وقتِ نگرانی و اضطراب، عزیز گریزپایم صدایش می‌زد. من معصومیت از دست رفته او را خواهانم، من اعتقادات به سخره گرفته خانه و وطنم را بازپس خواهم گرفت، پس به قول خودش، بچرخ تا بچرخیم.