فیلم درگیری مسلحانه در یکی از بزرگراه‌های تهران صورت گرفت. در فیلم درگیری مسلحانه سرنشینان خودور اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند. در فیلم درگیری مسلحانه سه متهم پا به فرار گذاشتند.


به گزارش خبرگزاری صدا و سیما، سرهنگ جلیل موقوفه‌ای رئیس پلیس پیشگیری تهران بزرگ، گفت: در ساعات پایانی پنجشنبه شب، ماموران گشت کلانتری باغ فیض، در محدوده بزرگراه شهید همت به یک دستگاه خودروی پژو پارس با سه نفر سرنشین مشکوک و برای بررسی موضوع به خودرو نزدیک شدند.

وی افزود: سرنشینان خودرو به محض مشاهده ماموران، اقدام به تیراندازی به سمت ماموران کردند که در این حین ماموران پلیس نیز اقدام متقابل را آغاز کردند و سه متهم پا به فرار گذاشتند.

رئیس پلیس پیشگیری تهران اضافه کرد: در جریان تیراندازی رخ داده میان پلیس و مجرمان یک نفر از متهمان زخمی شد همچنین متاسفانه یکی از ماموران پلیس مجروح شد که با انتقال به مرکز درمانی اقدامات درمانی برای وی انجام شد.

سرهنگ جلیل موقوفه‌ای گفت: از خودروی متهمان چهار قبضه سلاح جنگی و هفت تیغه خشاب سلاح کلاشینکف برجای ماند و اقدامات برای دستگیری این افراد از سوی پلیس آغاز شده است و همچنان ادامه دارد.