به گزارش پارس نیوز، 

تلویزیون نیاز به طنز و کمدی دارد همان‌طور که ملودرام لازمه سبد سریالی رسانه‌ملی است. این روزها سبد سریالی مالامال از پرداخت‌های اجتماعی است اما خبری از یک طنز درگیرکننده نیست. همین چند وقت پیش بود که با رضا جودی تهیه‌کننده «لیسانسه‌ها» درباره دیدار رهبر معظم انقلاب با مجموعه‌سازان تلویزیونی صحبت کردیم و او به ساخت «فوق‌لیسانسه‌ها» اشاره کرد.

او به خبرنگار گفت: «فوق لیسانسه‌ها» را در دستور کار خواهیم داشت که فصل جدید «لیسانسه‌ها» خواهد بود. بعد از اینکه سروش صحت اولین فیلم سینمایی خودش را که تحت عنوان «پیچ‌تند» است به سرانجام رساند، این طنز تلویزیونی را آغاز خواهیم کرد.

سیمافیلم اعلام کرد که اسفندماه زمان آغاز پیش‌تولید «فوق‌لیسانسه‌ها» است. مجموعه «لیسانسه‌ها» به کارگردانی سروش صحت در دو فاز (60 قسمتی) به تهیه‌کنندگی رضا جودی ساخته شد به دلیل استقبال و ارتباط مخاطب با این اثر تلویزیونی قرارداد نگارش فصل دوم این مجموعه منعقد شد.

بیشتر بخوانید

پیش‌تولید فصل دوم مجموعه تلویزیونی «لیسانسه‌ها» با عنوان «فوق لیسانسه‌ها» از اسفندماه سال جاری آغاز می‌شود. تمامی بازیگران فصل گذشته این مجموعه در این  فصل نیز حضور دارند وهمچنین با اضافه شدن چند شخصیت به داستان، بازیگران جدیدی برای بازی در «فوق لیسانسه‌ها» انتخاب می‌شوند.

مجموعه «لیسانسه‌ها» به نویسندگی سروش صحت و ایمان صفایی با بازی بازیگرانی چون؛ هوتن شکیبا، امیر کاظمی، امیرحسین رستمی، عرفان برزین، بهنام تشکر، بیژن بنفشه‌خواه، مهران رجبی، متین ستوده، رویا میر علمی، کاظم سیاحی،عزت‌الله مهرآوران، سوگل قلاتیان، آتنه فقیه‌نصیری، فرید شهریاری در زمستان سال‌های 95 و 96 پخش شد