یک نوجوان آمریکایی در ایندیاناپلیس روز پنجشنبه به شش مورد قتل اعضای خانواده خود از جمله یک زن باردار متهم شد.

بر اساس اسناد دادگاه منتشره از سوی دادستانی شهرستان ماریون، ریموند چیلدس ۱۷ ساله همچنین متهم به اقدام به قتل برادرش است که پس از تیراندازی اولیه قصد فرار از منزل را داشت. وی متهم به حمل اسلحه بدون مجوز نیز شده است. دادگاه مذکور این نوجوان آمریکایی را به عنوان بزرگسال متهم به قتل عمد تعیین کرده است.

رایان میرس، دادستان منطقه‌ای اعلام کرد ما قصد داریم برای قربانیان این حادثه عدالت را اجرا کنیم و این کار را به روشی انجام دهیم که به روند و همه شرایط موجود در این پرونده احترام بگذارد. راندل تیلور، رئیس پلیس متروی ایندیاناپولیس حادثه مذکور را بزرگترین تیراندازی گسترده در بیش از ۱۰ سال اخیر در این شهر اعلام کرد

اسناد دادگاهی می‌گوید این نوجوان آمریکایی پس از آنکه با اعتراض پدرش برای بیرون ماندن از منزل روبرو می‌شود، اعضای خانواده خود را هدف تیراندازی قرار می‌دهد. گفته می‌شود که چیلدس قبل از شلیک به پدرش، نامادری و برادرش را به ضرب گلوله از پای درآورد. کارگاهان پرونده همچنین جسد خواهر ۱۳ ساله چیلدس و نیز نامزد برادر وی را که باردار بوده است نیز در محل حادثه پیدا کردند.

پیش از این پلیس آمریکا اعلام کرد پنج نفر از جمله یک زن باردار اوایل روز یکشنبه داخل خانه‌ای در ایندیاناپلیس به ضرب گلوله کشته شدند. رئیس پلیس ایندیاناپلیس در آن زمان اعلام کرد پلیس معتقد است این تیراندازی مرگبار بی هدف نبوده بلکه حمله‌ای هدفمند توسط یک مهاجم یا مهاجمان بوده است. پلیس تحقیقات خود را در این باره آغاز کرده است.