رسانه‌ها از تداوم برگزاری تظاهرات سراسری در فلسطین اشغالی علیه نخست وزیر رژیم اسرائیل با وجود محدودیت‌های کرونایی خبر دادند.

 به گفته منابع خبری، دور تازه تظاهرات علیه «بنیامین نتانیاهو» نخست وزیر رژیم صهیونیستی از غروب شنبه به وقت تهران در بسیاری از بخش‌های فلسطین اشغالی به ویژه شهر «تل آویو»  آغاز شد.

منابع خبری اعلام کردند که معترضان در پل‌ها، میادین و تقاطع‌ها در حال تجمع هستند و در شهر تل آویو معترضان به نتانیاهو در میدان «دیزینگاف» حضور دارند. در شهر «نس زیونا» نیز معترضان در خیابان‌ها تجمع کرده‌اند.

منابع دیگر خبری از حرکت معترضان  به «میدان پاریس» در مجاورت اقامتگاه نتانیاهو در «رحاویا» در غرب قدس اشغالی خبر دادند.

روزنامه «جروزالم پست» نیز نوشت که  تظاهرات علیه نتانیاهو وارد هفته سی‌ام شد. به نوشته این روزنامه، جنبش مخالف پرچم های سیاه اعلام  کرده است  معترضان در 638 تقاطع،  و پل در سراسر اسرائیل تجمع خواهند کرد تا به کارزار دروغ و نفرت «نه» بگویند.

«جنبش پرچم‌های سیاه» یکی از  عاملان برگزاری تظاهرات ضد نتانیاهو است. تظاهرکنندگان خواستار استعفای نتانیاهو به دلیل فساد مالی، رشوه، کلاهبرداری و ضعف در مدیریت در مواجه با کرونا هستند. چندی قبل پلیس رژیم صهیونیستی ۱۸ فرد را در اعتراض‌های یادشده نزدیک قدس اشغالی به اتهام اقدامات خرابکارانه دستگیر کرد.

یک اندیشکده صهیونیستی به تازگی در تحلیلی نوشت که فلسطین اشغالی با ناآرامی‌های مدنی و تهدیدهای عینی داخلی مواجه شده و کابینه  حاکم بی‌توجه به این واقعیات است.