در حالی که بنیامین نتانیاهو ، نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در کاخ سفید برای امضای توافق خیانت به مردم فلسطین حضور دارد، دونالد ترامپ، رئیس‌جمهور آمریکا در اقدامی نمادین نسخه‌ای از کلید کاخ سفید را در دیدار با او به نتانیاهو هدیه کرد و آن را نشانه «محبت» بین آمریکا و رژیم صهیونیستی خواند!

ترامپ با اشاره به خیانت امارات و بحرین مدعی شد: به فضل شجاعت این سه کشور از سپیده دمی جدید در خاورمیانه سخن می‌گوئیم! تا لحظاتی دیگر دو توافق امضا می شود و توافقات دیگری در راه است که به زودی خواهیم دید.

پیش از این رسانه‌ها اعلام کردند نخست‌وزیر رژیم اشغالگر صهیونیستی به همراه وزرای خارجه امارات و بحرین برای دیدار با رئیس‌جمهور آمریکا و امضای توافق ننگین با این دو کشور و خیانت به مردم فلسطین، وارد کاخ سفید شدند.

چند روز پیش دونالد ترامپ اعلام کرد که بحرین پذیرفته است با اسرائیل توافق صلح امضا کند، پس از آن مقامات بحرینی این خبر را تایید و اعلام کردند که قصد عادی‌سازی روابط با رژیم جعلی صهیونیستی را دارند.

پیش از بحرین، امارات نیز از عادی‌سازی روابط خود با رژیم صهیونیستی خبر داده بود و پروازهای خطوط هوایی از تل‌آویو به امارات و بالعکس انجام شد.

بنیامین نتانیاهو پیش از حضور در کاخ سفید برای امضای توافق خیانت کشورهای بحرین و امارات به ملت فلسطین، طی پیامی در حساب توییتری خود نوشت: «این یک روز هیجان انگیز و تاریخی برای اسرائیل است.» نخست‌وزیر رژیم صهیونیستی در پیام توییتری خود افزود: «در مسیر امضای صلح برای صلح و صلح برای قدرت هستم!»