به گزارش پارس نیوز، 

دونالد ترامپ، رئیس جمهور آمریکا در جدیدترین پیام توئیتری خود شبکه‌های اجتماعی توئیتر، فیسبوک و جستجوگر گوگل را به حذف نام افراد در برخی پیام‌های منتشر شده در این شبکه‌ها  محکوم و آنها را به حمایت از دموکرات‌ها متهم کرد.

ترامپ در این پیام توئیتری نوشت: «فیسبوک، توئیتر و گوگل به دموکرات ها تمایل زیادی دارند. مسخره است! در واقع توئیتر باعث شده است مردم برای دنبال کردن حساب من با مشکل مواجه شوند. آنها [شبکه های اجتماعی] نام های بسیاری را حذف کرده اند و سرعت رو به افزایش [دنبال کنندگان] را به طور فزاینده‌ای کاهش داده‌اند. آنها اعلام کرده‌اند که چیزی رخ نداده است!»

رئیس جمهور آمریکا پیشتر در جمع خبرنگاران مدعی شده بود گوگل، توئیتر و فیسبوک سعی در ساکت‌ کردن مردم دارند. او همچنین گوگل را متهم کرده بود  که الگوریتم‌های این موتور جستجو به گونه‌ای تنظیم شده‌اند که اخبار «ضد ترامپ» و «چپ‌گرایانه» بیشتر دیده می‌شوند.

او همچنین در پیام توئیتری دیگری به موضوع هزینه مهاجرت غیرقانونی که آمریکا متحمل می شود پرداخت و نوشت: «مهاجرت غیرقانونی برای آمریکا سالیانه بیش از 200 میلیارد دلار هزینه دارد. چگونه اجازه داده شد این اتفاق رخ بدهد؟»