به گزارش پارس نیوز، 

'یوآف گالانت' خاطرنشان کرد که هر لحظه احتمال آغاز چنین جنگی وجود دارد و مساله مهم این است که طرف مقابل یعنی جنبش مقاومت اسلامی (حماس) زمان و شروط آغاز جنگ را تعیین نکند.

وی ضمن تهدید به ترور 'یحیی سنوار' رئیس جنبش حماس در غزه، مدعی شد که ما باید شروط خود را به طرف مقابل تحمیل و ضربه ای سنگین به مقاومت در غزه وارد کنیم.

پس از ضربه کوبنده اخیر مقاومت فلسطین به ارتش صهیونیستی در جریان عملیات شکست خورده این رژیم در خان یونس، جنجال های گسترده ای در داخل رژیم اسرائیل به راه افتاده است و مقامات صهیونیستی با تهدید رهبران حماس به ترور، سعی در ایجاد رعب و وحشت در میان ساکنان غزه دارند.

شکست اخیر رژیم صهیونیستی در غزه باعث عصبانیت شدید مسئولان این رژیم شد و کابینه نتانیاهو را تا مرز فروپاشی کشاند.

پس از این شکست 'آویگدور لیبرمن' وزیر جنگ رژیم صهیونیستی از سمت خود کناره گیری کرد. 

شامگاه یکشنبه 20 آبان، گروهی از کماندوهای ارتش رژیم صهیونیستی با خودرویی غیرنظامی وارد منطقه ای در شرق خان یونس شده و 'نور برکه' از فرماندهان گردان های شهید عزالدین قسام را ترور کردند.

پس از لو رفتن عملیات، نیروهای مقاومت با نظامیان صهیونیست درگیر شدند. به دنبال این جنایت، جنگنده‌های ارتش صهیونیستی اقدام به پشتیبانی از نظامیان این رژیم کرده و شرق خان‌ یونس را بمباران کردند تا این نیروها بتوانند عقب‌ نشینی کنند. در نتیجه این بمباران‌ها شماری از مبارزان فلسطینی به شهادت رسیدند.

نیروهای مقاومت به این حملات واکنش نشان دادند و ارتش رژیم صهیونیستی اعلام کرد که تنها طی 24 ساعت 460 فروند موشک از غزه به سوی سرزمین های اشغالی پرتاپ شده است.

ارتش رژیم صهیونیستی افزود: 460 فروند موشک به مناطق اشغالی پرتاپ و 100 فروند آن توسط سامانه ضد موشکی گنبد آهنین منهدم شد.