به گزارش پارس نیوز، 

«دونالد ترامپ» رئیس جمهور آمریکا، در کتابی که به زودی منتشر می‌شود گفته باور دارد تحقیقات «رابرت مولر» بازرس ویژه پرونده مداخله احتمالی روسیه در انتخابات ۲۰۱۶ آمریکا، به محکم شدن پایه‌های حامیانش منجر شده است.

مدیر سابق کمپین انتخاباتی ترامپ و معاون او کتاب جدیدی به نام «دشمنان ترامپ» را برای انتشار آماده کرده اند. یک نسخه از این کتاب به دست واشنگتن پست رسیده که نشان می‌دهد ترامپ با نویسندگان کتاب مصاحبه کرده است. متن ویرایش شده مصاحبه ترامپ در این کتاب آمده است و او ادعا کرده تحقیقات مولر به تقویت سیاسی او کمک کرده است.

ترامپ در این مصاحبه می‌گوید: «به نظر من [تحقیقات مولر] پایه [دولت] من را محکم‌تر کرده است».

بنابر گزارش‌ها، کتاب مذکور بیشتر به گلایه‌های ترامپ از تحقیقات مولر، جامعه اطلاعاتی آمریکا، رسانه‌ها و قانونگذاران جمهوری خواه که از او انتقاد می‌کنند، پرداخته است. ترامپ بار‌ها از تحقیقات رابرت مولر انتقاد کرده و آن را تعقیب جادوگر -یا تعقیب توهمات- توصیف کرده است. او حتی گفته بازرس ویژه و گروهش منافع مشترکی ندارند، اما درباره این ادعا توضیح بیشتری نداده است.

تیم حقوقی ترامپ هفته گذشته کتباً به برخی از سوالات مولر پاسخ دادند، اما به نظر می‌رسد ترامپ قصد ندارد با مولر حضوری گفتگو کند.