به گزارش پارس نیوز، 

تیم جست‌وجوی هواپیمای اندونزیایی جسمی به بزرگی ۲۲ متر زیر آب دریا پیدا کرده‌اند و ارتش اندونزی اعلام کرد که قویا باور دارد این لاشه متعلق به هواپیمای بوئینگ ۷۳۷ لاین ایر است که روز دوشنبه ساقط شده بود. 

به نوشته خبرگزاری «رویترز»، تیم‌های جست‌وجو با استفاده از غواصان و تجهیزات همچنان به دنبال یافتن جعبه سیاه هواپیما هستند.

مقام‌های اندونزی قبلا گفته بودند که هواپیمای ساقط شده روز یکشنبه در پرواز دیگری مشکل سرعت داشته است. وزیر حمل و نقل اندونزی روز چهارشنبه خبر داد مدیر فنی هواپیمایی لاین ایر و تعدادی از کارشناسان فنی این شرکت را برکنار کرده است. 

روز گذشته یکی از مقام‌های حمل و نقل هوایی اندونزی به رویترز گفته بود که امروز صبح بخش‌هایی از لاشه هواپیما را پیدا کردند و چند جسد نیز متعلق به مسافران هواپیما یافت شده بود. 

پرواز شماره «JT۶۱۰» متعلق به شرکت «لاین ایر» اندونزی روز دوشنبه سیزده دقیقه پس از پرواز از «جاکارتا» به مقصد «پانگکال پینانگ» در جزیره «پانگا» مقابل سواحل «جزیره سوماترا»، به داخل دریا سقوط کرد. این پرواز حامل ۲۰ نفر از مقام‌های وزارت دارایی اندونزی بود و مجموعا ۱۸۹ سرنشین داشت که همگی جان باختند.