به گزارش پارس نیوز، 

پایگاه خبری العهد لبنان در گزارشی اختصاصی اعلام کرد کمتر از دو ماه از انتخاب عمران خان به عنوان نخست وزیر پاکستان نمی‌گذرد که نام وی به رتبه نخست در فهرست شخصیت‌های سیاسی تهدید شده به ترور صعود کرده است.

طبق گزارش پایگاه العهد، رئیس جنبش انصاف پاکستان در سلسله دیدار‌هایی که با تصمیم گیران کشورش داشته بصورت صریح و آشکارا نظرات خود را بیان کرده است. وی به آمریکایی‌ها و سعودی‌ها اعلام کرده خواهان صلح است، اما مداخله در امور داخلی کشورش که خلاف منافع آن است، دیگر مجاز نیست. دوران قیمومیت تمام شده است.

طبق گزارش این پایگاه، موضع قاطعانه عمران خان سبب شگفتی آمریکا و سعودی‌ها شده است؛ چرا که آن‌ها در پاکستان ندیده بودند فردی پاسخشان را به این شدت بدهد.

العهد در ادامه به نقل از برخی منابع نوشت: طبق اطلاعات ویژه‌ای که به دست این پایگاه رسیده، تلاش‌های جدی برای رهایی از دست عمران خان در حال انجام است. یک ترور سیاسی سبب خواهد شد دولت جدید پاکستان نتواند هیچ دستاوردی داشته باشد و یا اصلاحگری را گسترش دهد. اقداماتی اطلاعاتی با همکاری آمریکا و کشور‌های حاشیه خلیج فارس از طریق حمایت از گروه‌های تروریستی در دست است تا این کشور‌ها به هدف رهایی از سرسخت‌ترین مرد در عرصه قدرت پاکستان دست پیدا کنند.