به گزارش پارس نیوز، 

برایان شاتز، نماینده ایالت هاوایی در سنای آمریکا از رسانه‌های این کشور خواست تا از پوشش خبری سخنرانی‌های دونالد ترامپ، رئیس جمهور این کشور همانند یک خبر فوری و مهم دست بردارند.

سناتور ایالت هاوایی با انتشار پیامی در صفحه توئیتر خود اعلام کرد: اگر موضوعی با ارزش خبری در سخنرانی‌های ترامپ عنوان شد، با تمام توان خود آن را گزارش کنید. اما در حال حاضر و به معنی واقعی کلمه هیچ توجیهی برای پوشش خبری سخنرانی‌های او همانند یک خبری فوری لحظه به لحظه وجود ندارد.

پیام توئیتری سناتور شاتز به دنبال سخنرانی پنج شنبه شب رئیس جمهور آمریکا در شهر ویلکس-بار ایالت پنسیلوانیا منتشر شد. ترامپ در این سخنرانی به نفع لو بارلتا، نماینده پنسیلوانیا در مجلس نمایندگان آمریکا برای انتخابات میان‌دوره‌ای آتی کنگره، در مقابل نماینده دموکرات این ایالت، سخنرانی کرد. در جریان این سخنرانی رئیس جمهور آمریکا بار دیگر با انتقاد از رسانه‎‌های این کشور آنها را وحشتناک، ترسناک و منزجرکننده خواند. 

انتظار می‌رود رئیس جمهور آمریکا در هفته‌های باقی مانده تا برگزاری انتخابات میان‌دوره‌ای این کشور در ماه نوامبر، بخشی عمده‌ای از زمان خود را برای پیگیری مبارزات انتخاباتی اختصاص دهد. ترامپ هفته گذشته در مصاحبه با شبکه خبری فاکس نیوز اعلام کرد او می‌تواند بیش از 6 روز در هفته را برای مبارزات انتخاباتی صرف کند.