متن کامل بیانیه مقاومت اسلامى نُجَباء در پى شهادت فرمانده شاخه نظامى حزب الله لبنان که نسخه ای از آن در اختیار خبرگزاری تسنیم قرار گرفته است، به شرح زیر است:

بسم الله الرحمن الرحیم

مِنَ المُؤمِنینَ رِجالٌ صَدَقوا ما عاهَدُوا اللَّهَ عَلَیهِ ۖ فَمِنهُم مَن قَضىٰ نَحبَهُ وَمِنهُم مَن یَنتَظِرُ ۖ وَما بَدَّلوا تَبدیلًا(الاحزاب 23)

 

بار دیگر دست جنایتکار صهیونیست‌ها برای چیدن ستاره ای از آسمان شهادت دراز شد و مصطفی بدر الدین (ذوالفقار) که تلخی شکست را به صهیونیست‌ها چشانده و طعم خوش پیروزی را به کام حزب الله شیرین کرده بود؛ را به شهادت رساند.

صهیونیست‌ها گمان می‌کنند که بدینوسیله می توانند کاروان شهید کربلا را از حرکت بازدارند؟! نه، براستی نه آنها نمی توانند به آرزوی خود برسند، بلکه شهید مصطفی بود که به مرگ طعم شیرین شهادت را چشاند و به پرودگار خویش لبیک گفت.

ما (مقاومت اسلامی نُجَباء) عروج روح آسمانی "ذولفقار" را به برادرانمان در حزب‌الله و خانواده وی تبریک می‌گوییم و با سید مقاومت عهد می بندیم که در راه فرماندهان شهید گام برداریم و به دشمن صهیونیستی می‌گوییم شما درهای جنهم را به روی خود گشودید و به یاری خداوند انتقامی سخت در راه است.

"فذرهم حتى یلاقوا یومهم الذی فیه یصعقون"

مقاومت اسلامی نُجَباء