• لینک کوتاه
 • کد خبر: 333978

  ارتش سوریه همچنان به عملیات خود در حومه جنوبی شهر حماه در شمال کشور ادامه می‌ دهد،‌جایی که درگیری‌های شدید با تروریست‌های موسوم به جیش الفتح در جریان است.

  یک منبع نظامی گفت نیروهای ارتش به عملیات نظامی خود در حومه جنوبی شهر حماه جایی که شاهد درگیری‌های شدید با تروریست‌های جیش الفتح در روستاهای تل واسط،  المنصوره و الزیاره است، ادامه می‌دهند و همزمان مخفیگاه‌های آنها هدف حملات هوایی گسترده است.

  نیروهای ارتش سوریه بیش از 30 تروریست را کشتند و 6 خودروی آنها را منهدم کردند.

  از سوی دیگر گروه تروریستی موسوم به جندالاقصی تعلیق همکاری خود با باند تروریستی موسوم به جیش الفتح را در اعتراض به اقدام این گروه در اعدام شماری از اعضایش و تکروی جیش الفتح در اتخاذ تصمیمات نظامی در داخل شهر ادلب در شمال سوریه اعلام کرد.

  این اقدام چند روز پس از جدایی گروه موسوم به فیلق الشام از جیش الفتح در پی پیشروی گسترده ارتش سوریه در محورهای مختلف شمال سوریه و ناتوانی تروریست‌ها در کسب دستاورد صورت می‌گیرد.

  سانا نیز به نقل از منابع میدانی گزارش داد نیروهای ارتش سوریه، تجمعات تروریست‌های داعشی را در روستای الرهجان در حومه شرقی حماه به شدت گلوله باران کردند که در نتیجه آن هشت تروریست کشته و چند خودروی آنها به همراه محموله‌های تسلیحاتی آن منهدم شد.

  این منابع همچنین از کشته شدن سه تروریست وابسته به گروه موسوم به جندالاقصی مرتبط با گروه تروریستی داعش در عملیات منحصر به فرد ارتش علیه مقرها و استحکامات آنها در شهرک مورک در شمال شهر حماه و کشته شدن 6 تروریست جیش الفتح در شهرک السرمانیه خبر دادند.

  عملیات ارتش سوریه در حومه شمال غربی حماه به انهدام هفت دستگاه خودرو و هلاکت 30 تروریست منجر شد.

  صفحات وابسته به گروه‌های تروریستی تکفیری در شبکه‌های ارتباط اجتماعی به کشته شدن سه تروریست و ربوده شدن تروریستی که مسئول امنیتی جندالاقصی خوانده می‌شد در اریحا اعتراف کردند.

  کشته شدن این سرکرده تروریستی در ادامه درگیری داخلی میان گروه‌های تروریستی و ترور یکدیگر در پی شکست‌های اخیر صورت می‌گیرد.

  حملات گسترده  ارتش سوریه به تجمعات تروریست‌های داعش و جیش الفتح در حومه حماه و حومه ادلب، دست‌کم 17 کشته به جا گذاشته است.

   

  ارتش سوریه خودرو سوریه تروریست حماه
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها