• لینک کوتاه
 • کد خبر: 331368

  خالد قدومی نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران در خصوص پیام تسلیت منتسب به این جنبش درباره «زهران علوش» رهبر گروه جیش‌الاسلام سوریه تاکید کرد: جنبش مقاومت اسلامی حماس در سال 2012 از سوریه خارج شده است و هیچ‌گونه حضوری در آنجا ندارد و چیزی هم به نام جنبش حماس سوریه وجود خارجی ندارد.

   وی ادامه داد: بیانیه‌های جنبش مقاومت اسلامی حماس در ارگان رسمی این جنبش روی شبکه اینترنت ثبت و موجود است و غیر از این بیانیه‌ها هر آنچه صادر شود مربوط به جنبش حماس نیست و جعلی است.

  نماینده جنبش مقاومت اسلامی حماس در ایران افزود: جنبش حماس تاکید می‌کند که در امور داخلی هیچ کشوری دخالت نمی‌کند و از کشورهای عربی و اسلامی می‌خواهد که حماس را قربانی بحران‌های داخلی خود و نزاع‌های منطقه‌ای نکنند چون حماس جنبشی جهادی است که هدف و قطب‌نمایش فلسطین است و تنها و تنها با رژیم صهیونیستی سر جنگ دارد.

  خالد قدومی تصریح کرد: از عزیزان اصحاب رسانه درخواست داریم که قبل از هر گونه اتهام‌زنی و انتساب هر اظهار نظر و بیانیه‌ای به حماس از دفتر آن در تهران حقیقت را جویا شوند.

  وی در پایان گفت: دست‌های پلید پنهان شبانه‌روز برای تفرقه میان امت اسلامی تلاش می‌کنند، بنابراین وظیفه ما این است که متحد شویم و جلوی همه تلاش‌های مشکوک را بگیریم. 

  اصحاب رسانه ایران جنگ حماس سوریه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها