• لینک کوتاه
 • کد خبر: 69073

  معاون تولید تندر ایران خودرو گفت: مراحل تولید انبوه خودروی وانت تندر در سالن‌های بدنه‌سازی و رنگ به اتمام رسیده و تاییدیه‌های کیفی آن از سوی شرکت رنو دریافت شده است.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، محمدرضا معتمد اظهار کرد: با همکاری تیم ایران خودرو و تیم فرانسوی رنو این مراحل برای سالن مونتاژ هم در هفته های آینده طی خواهد شد.

  وی افزود: پس از اخذ تاییدیه شرکت رنو برای سالن مونتاژ وانت، تولید انبوه این خودرو آغاز می شود.

  وی درباره ادامه همکاری با شرکت رنو گفت: در این خصوص مانع خاصی وجود ندارد و جلسات و مراودات مستمر ایران خودرو با شرکت رنوپارس ادامه دارد.

  معتمد گفت: شرکت رنو براساس سرمایه گذاری های کلانی که در ایران انجام داده، برنامه های راهبردی مشخصی برای همکاری های آتی با این شرکت دارد. از سوی دیگر ایران خودرو نیز برنامه های بلند مدتی را برای گسترش همکاری با این شرکت دارد.

  معاون تولید تندر ایران خودرو عنوان کرد: در توافقات صورت گرفته با شرکت رنو در تولید خودروی وانت تندر تامین بخشی از قطعات این خودرو به شرکت ساپکو واگذار شده است.

  وی خاطرنشان کرد: این امر نشان از اعتماد دوسویه رنو و ایران خودرو داشته و گسترش همکاری های دوجانبه تاییدی بر این موضوع است.

  معتمد خاطر نشان کرد: طبق برنامه قرار است در سال جاری حداقل ۵۰۰۰ دستگاه وانت تندر۹۰ تولید و روانه بازار شود.

  وانت تندر ۹۰ محصولی از پلتفرم تندر ۹۰ است. این خودرو دارای استاندارد آلایندگی یورو ۴ و به کیسه هوای راننده و سیستم ترمز ضد قفل ایمنی راننده و سرنشین مجهز است. موتور این وانت موتور سواری تندر بوده و گیربکس، سیستم تعلیق و چرخ های آن برای حمل بار تقویت شده است.

  استاندارد ایران ایران خودرو تندر ۹۰ خودرو رنوپارس سرمایه گذاری معاون یورو وانت
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها