• لینک کوتاه
 • کد خبر: 68891

  اسمارت فونها به یکی از اجزای لاینفک زندگی تبدیل شده‌اند. معمولا هر فرد روزانه چندین و چند بار گوشی موبایل خود را چک می‌کند. اما قضیه وقتی جالب می‌شود که بدانید با یک نرم افزار جدید اندرویدی کاربران می‌توانند با هر بار باز کردن صفحه نمایش گوشی خود، مقداری پول به جیب بزنند.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، به تازگی نرم افزار جدیدی به نام لاکت (locket) به بازار عرضه شده که بوسیله آن با هر بار باز شدن قفل نمایشگر گوشی شما، مقداری پول به حساب فرد واریز می شود.

  کارکرد این نرم افزار به این طریق است که در واقع فضای نمایشگر گوشی را از شما اجاره می کند و تبلیغات بازرگانی شرکت ها یا مشاغل مختلف را برایتان می فرستد و بار ارسال هر آگهی، مبلغی پول به شما پرداخت می شود.

  این نرم افزار از کاربر اطلاعاتی از قبیل سن، جنسیت و مکان زندگی را می پرسد تا تبلیغاتی متناسب با فرد را برایش بفرستد.

  مبلغ پولی که این نرم افزار به کاربر پرداخت می کند، یک سنت برای هر بار باز کردن صفحه نمایش است و پرداختها محدود به سه مرتبه در هر ساعت هستند به این معنی که در هر ساعت بیشتر از سه سنت پرداخت نمی شود، اما در زمان طولانی مبلغ قابل توجهی خواهد شد و اگر یک کاربر در هر ساعت شبانه روز سه آگهی را دریافت کند، طی یک سال ۲۶۲ دلار و ۸۰ سنت دریافت خواهد کرد.

  همچنین کاربر می تواند با معرفی این نرم افزار به هر کاربر دیگر یک دلار کسب کند.

  پول تبلیغات جنسیت چک دلار موبایل نرم افزار نمایشگر جیب گوشی
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها