امروز شنبه (۲۷ دی ماه) بازار سرمایه با افزایش عرضه و منفی در بیشتر نمادها آغاز به کار کرد.

برترین صفوف تقاضا و عرضه در بورس و فرابورس در ۵دقیقه ابتدایی پیش گشایش

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۷ دی ماه

سنگین‌ترین صف‌های خرید و فروش سهام در ۲۷ دی ماه

معاملات وسپهر با صف خرید دنبال می‌شود.

امروز شاهد افزایش عرضه در کلیت بازار هستیم، ولی با این تفاوت که در برخی از نماد‌های بزرگ نظاره گر فاصله گرفتن داد و ستد برخی از آن‌ها از کف قیمت روزانه هستیم.

در گروه خودرویی‌ها شاهد درخششی از جنس لیدرهاش هستیم. خودرو در قیمت ۲۵۷ تومان رشد بیش از ۱ درصد را تجربه می‌کند.خساپا نیز در قیمت ۲۱۲ تومان با ارد‌های خرید قابل توجهی داد و ستد می‌شود. معاملات این گروه به نسبت سایر گروه‌های دیگر قابل توجه‌تر است و شاهد داد و ستدی متعادل‌تر از روز‌های قبل هستیم.

در گروه فرآورده‌های نفتی غلبه فروشندگان بر خریداری بالاخره شپنا را در محدوده پایین‌تر از ۱۰۰۰ تومان قرار داد. نوسانات قیمتی امروز این نماد در حوالی ۹۶۰ الی ۹۶۳ تومان دنبال می‌شود. شبندر در قیمت ۱۹۵۶ تومان افت ۳ درصد دارد. شتران در قیمت ۷۸۸ تومان افت ۳ درصد دارد.

افت ۱۱هزار واحدی نماگر بورس در ۱۰دقیقه آغازین معاملات امروز

شاخص کل بورس تهران در ساعت ۹:۱۰ در ارتفاع یک میلیون و ۲۱۸هزار واحد قرار گرفته است.

نماد‌های شستا، خودرو و وکار بیش‌ترین تأثیر مثبت و نماد‌های فملی، فارس و فولاد بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند.

بزرگان فلزی زیر تیغ فروشندگان قرار دارند. فملی بعد از داد و ستد ۳۸ میلیون سهمی با افزایش عرضه در کف قیمت روزانه با صف فروش ۷ میلیون سهمی مواجه است (بنظر بار‌ها شاهد جمع آوری صفوف این سهم در طول بازار باشیم). فولاد در قیمت ۱۰۴۳ تومان افت ۳ درصد دارد. فزرین نمادی که اخیرا رشد قیمتی فوق العاده‌ای را تجربه کرد، اکنون در مسیر اصلاح قیمت قرار دارد.