به گزارش پارس نیوز، 
عبدالقدیر کریمی ظهر امروز در جمع سرمایه‌گذاران بخش خصوصی این شهرستان اظهارداشت: جدا از یک‌هزار میلیارد تومان سرمایه‌گذاری انجام شده در یک‌سال گذشته، پرونده سرمایه‌گذاری به ارزش 350 میلیارد تومان توسط بخش خصوصی در حال بررسی است که تا پایان سال دوسوم آن عملیاتی می‌شود.

وی افزود: همچنین یک سرمایه‌گذار از استان آذربایجان‌شرقی قرار است 500 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری با 200 میلیارد تومان سرمایه در گردش در این شهرستان انجام دهد.

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس بیان داشت: گنبدکاووس ظرفیت‌های بسیار خوبی در حوزه‌های مختلف دارد و توانسته است در سرمایه‌گذاری بخش خصوصی از یک‌هزار و 800 میلیارد تومان سرمایه‌گذاری این بخش در استان گلستان، حدود یک هزار میلیارد تومان را از آن خود کند.

وی ادامه داد: در بخش دولتی نیز امسال در هفته دولت این شهرستان توانست 519 پروژه را با اعتبار 300 میلیارد تومان رقم بزند که از این تعداد 497 پروژه آن افتتاح و به بهره‌برداری رسید.

کریمی گفت: 50 درصد صادرات غیرنفتی استان گلستان به کشورهای آسیای میانه توسط سرمایه گذاران گنبدکاووس انجام 

معاون استاندار و فرماندار ویژه گنبدکاووس با اشاره به اینکه همایش بین‌المللی سرمایه‌گذاری استان گلستان در اردیبهشت 97 برگزار می‌شود، خاطرنشان کرد: بسته‌های سرمایه‌گذاری سطح بندی شده و با مشارکت شرکت‌های خصوصی در این همایش ارائه می‌شود که سهم گنبدکاووس 30 بسته سرمایه‌گذاری است.

انتهای پیام/