به گزارش پارس نیوز، 

 از دشتستان ، سرهنگ حیدر سوسنی ظهر امروز در جمع خبرنگاران در بوشهر با تاکید بر برخورد قاطع با قاچاق کالا اظهار داشت: در راستای مبارزه با قاچاق کالا و سوخت تیم‌های نیروی انتظامی در تمام نقاط استان بوشهر مستقر هستند.

وی با قدردانی از تعامل و مشارکت مردم در راستای ماموریت‌‌های نیروی انتظامی گفت: موفقیت نیروی انتظامی در مبارزه با قاچاق کالا، سوخت و برخورد با متخلفان با همکاری و تعامل مردم محقق می‌شود.

جانشین فرمانده انتظامی استان از کشف انواع کالای قاچاق در شهرستان دشتستان خبر داد و افزود: در سال حمایت از کالای ایرانی و در راستای مقابله جدّی با پدیده شوم قاچاق کالا، مأموران ایستگاه بازرسی شهید صلاحی دشتستان تعداد 23 دستگاه وسایل نقلیه سبک و سنگین به ظن حمل کالای قاچاق متوقف کردند.

سرهنگ سوسنی با اشاره به کشف انواع کالای بدون پروانه گمرکی تصریح کرد: در بازرسی از وسایل نقلیه توقیفی 90 هزار و 600 کارتن قطعات موتورسیکلت، 100 لاشه کوسه ماهی، پارچه، قطعات کولر و شوفاژ فاقد مدارک گمرکی کشف شد.

وی با اشاره به دستگیری 23 نفر در این عملیات‌ها تصریح کرد: کارشناسان ارزش ریالی کالاهای قاچاق توقیفی را 68 میلیارد ریال برآورد کردند که در همین راستا 23 نفر متهم دستگیر شدند پس از تکمیل تحقیقات در اختیار مرجع قضایی قرار گرفتند.