به گزارش پارس نیوز، 

عقیل وکیلی عصر امروز در نشست مطبوعاتی با اصحاب رسانه استان اردبیل که به مناسبت روز خبرنگار انجام گرفت، اظهار کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۷۲ میلیارد ریال تسهیلات ازدواج توسط بانک قرض الحسنه مهر ایران در سطح استان اردبیل پرداخت شده است که این رقم نسبت به مدت مشابه سال قبل بیش از ۵۰ درصد افزایش یافته است.

وی گفت: امسال در یازدهمین سالگرد تاسیس بانک قرض الحسنه مهر ایران قرار داریم و این بانک با اتکا به منابع مردمی توانسته رشد ۱۲ درصدی منابع مالی را نسبت به مدت مشابه سال قبل تجربه کند و این با توجه به اوضاع اقتصادی کشور و وضعیت بانک‌های دیگر رقم بسیار مناسبی است.

مدیر شعب قرض الحسنه مهر ایران استان اردبیل با اشاره به اینکه سقف تسهیلات این بانک ۲۰۰ میلیون ریال است، افزود: بیش از ۹۹ درصد مطالبات بانک مهر ایران به موقع وصول می‌شود و این نشان دهنده خدمات مناسب بانک، سود کمتر و اعتماد مردم به این مجموعه است.

وکیلی تصریح کرد: طرح اندوخته بانوان مهر ایران، طرح اندوخته خانواده و طرح انگیزش مهر ایران از جمله‌ طرح‌های انجام شده در این مجموعه است که سعی اصلی ما این است تا در قالب این طرح‌ها افراد نیازمند از تسهیلات مناسب این بانک بهره‌مند شوند.

وی تاکید کرد: از ابتدای سال‌جاری تاکنون بیش از ۶ هزار و ۷۰۰ فقره تسهیلات با اعتبرای بالغ بر ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان در اختیار مردم استان قرار گرفته است.


انتهای پیام/