به گزارش پارس نیوز، 

علی خلجی در زنجان اظهار کرد: ستاد دیه استان زنجان به منظور کاهش آسیب‌های اجتماعی ناشی از زندانی شدن افراد اقدام به جذب مشارکت خیرین و مردم اقدام کرده و نسبت به آزادسازی زندانیان جرائم غیرعمد اقدام می‌کند.

مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه از آغاز سال‌جاری تاکنون ۷۵ نفر از زندانیان جرائم غیرعمد در زنجان آزاد شدند؛ تصریح کرد: از این تعداد ۷۰ نفر از مددجویان مرد و پنج نفر از مددجویان زن هستند.

وی با بیان اینکه کل بدهی زندانیان که شامل ۴۵ میلیارد و ۳۲۳ میلیون و ۶۴۴ هزار و ۱۶۹ ریال بود؛ افزود: از این مبلغ میزان گذشت شکات ۱۵ میلیارد و ۵۸۸ میلیون و ۸۹۱ هزار و ۲۷۶ هزار ریال یعنی به میزان ۳۴ درصد بود.

خلجی با اشاره به اینکه آورده محکومان نیز ۳ میلیارد و ۵۸۰ میلیون و ۴۴۸ هزار و ۶۷۱ ریال با ۸ درصد بوده است؛ گفت: همچنین قبولی اعصار نیز ۶ میلیارد و ۴۱۹ میلیون و ۳۷۶ هزار ریال با ۱۴ درصد بود.

مدیر عامل ستاد دیه استان زنجان با اشاره به اینکه پرداختی بیمه خودرو نیز ۳۶۰ میلیون و ۲۵۵ هزار ریال با یک درصد بوده است؛ تصریح کرد: همچنین وام بانک‌های عامل؛ صندوق تامین خسارت‌ها و کمیته امداد ۱۰ میلیارد و ۸۵۳ میلیون ریال با ۲۴ درصد است.

وی با اشاره به اینکه کمک بلاعوض ستاد دیه کشور نیز ۵ میلیارد ریال با ۱۱ درصد برآورد شده است؛ افزود: کمک بلاعوض ستاد دیه استان نیز بیش از  ۳ میلیارد و ۴۳۳ میلیون ریال با ۸ درصد بوده است.


انتهای پیام/