به گزارش پارس نیوز، 

از امروز تا پایان تیر ماه امسال 36 شرکت سهامداران خود را به مجامع عادی سالیانه فراخوانده‌اند.

سهامداران دو شرکت گسترش سرمایه گذاری ایران خودرو و تکنو تار مجمع عادی سالیانه خود را در حالی امروز برگزار کردند که فردا 20 تیرماه نیز مجامع عادی سالیانه سهامداران شرکت‌های زرین معدن آسیا ،فولاد امیر کبیر ،افرانت، فولاد کاوه جنوب کیش و داروسازی فارابی برگزار می‌شود.

در روز 5 شنبه 21 تیرماه نیز مجامع عادی سالیانه سهامداران شرکت‌های زامیاد ،نورد آلومینیوم،پتروشیمی جم،سازه پویش و کمباین سازی ایران برپا خواهد بود.

در روز شنبه 23 تیرماه اما سرمایه گذاری رنا،صنایع کاشی و سرامیک سینا ،مهرکام پارس و سرمایه گذاری شفا دارو میزبان سهامداران خود خواهند بود.

در 24 تیرماه نیز مجمع داروسازی سینا،معدنی کیمیای زنجان گستران،سرمایه گذاری گروه توسعه ملی،نفت بهران،ذوب  آهن اصفهان و همچنین بورس اوراق بهادار تهران برای سهامداران برپا می‌شود.

در 25 تیر ماه سه شرکت داروسازی کوثر ،گروه بهمن و توسعه معادن روی ایران میزبان سهامداران خود در مجامع عادی سالیانه هستند.

بر اساس این گزارش در 26 تیرماه امسال نیز بیمه ملت و پالایش نفت بندر عباس میزبان مجامع عادی سالیانه سهامداران خواهند بود و در 27 تیرماه نیز بیمه دانا و فولاد آلیاژی ایران مجامع عادی سالیانه سهامداران خود را برگزار خواهند کرد.

گفتنی است در 28 تیرماه مجامع عادی سالیانه آبسال،گروه مپنا و سرمایه گذاری پارس توشه برپا خواهد بود و در 30 تیر نیز فرآورده‌های نسوز پارس،پالایش نفت تهران و سرمایه گذاری نیرو شاهد برگزاری مجامع عادی سالیانه هستند.

در آخرین روز تیر ماه نیز تا این لحظه داروسازی زهراوی سهامداران خود را برای مجمع عادی سالیانه عملکرد منتهی به پایان اسفند ماه 96 فراخوانده است.

انتهای پیام/