• لینک کوتاه
 • منبع: میزان کد خبر: 451195

  مدیر کل کمیته امداد استان تهران گفت: وام کشاورزی تا سقف 30 میلیون تومان برای افراد تحت پوشش کمیته امداد و وام 15 میلیون تومانی برای سایر متقاضیان در نظر گرفته شده است.

  به گزارش پارس نیوز،

  حسن ولیئی در گفت و گو با برنامه روی خط خبر در خصوص اعطای وام 15 میلیون تومانی به کشاورزان گفت: در نظرداریم به گروه‌های بیکار متقاضی برای فعالیت در  حوزه کشاورزی از انتهای تیرماه تا پایان بهمن ماه وام کشاورزی اعطا کنیم.

  وی افزود: این وام برای مدد جویان کمیته امداد از طریق صندوق امداد ولایت کمیته امداد و تا سقف 30 میلیون تومان تخصیص می یابد و برای گروه غیر مددجوی کمتیه امداد تا سقف 15 میلیون تومان از طریق بانک‌های عامل در نظر گرفته شده است.

  مدیر کل کمیته امداد استان تهران در خصوص بازپرداخت این وام گفت: بازپرداخت 5 تا 7 ساله در نظر گرفته شده است که دوره تنفس آن نیز با توجه به طرح در حدود یکسال مدنظر قرار گرفته است.

  ولیئی افزود: نظارت بر روی طرح‌های ارائه شده یکی از اولویت های مهم کمیته امداد است که در سال نخست هر سه ماه یکبار ودرسال دوم هر شش ماه یکبار از طریق کارشناسان ما صورت می‌گیرد و فرم نظارتی وگزارشی هر طرح تکمیل می‌شود تا از قرارگرفتن اعتبار در مسیر اصلی آن اطمینان حاصل شود.

  وی به این نکته اشاره کرد که 80 درصد سهم اعطای وام به افرادتحت پوشش کمیته امداد تعلق دارد و مابقی به متقاضیان غیرپوشش کمیته اهدا می شود.

  مدیر کل کمیته امداد استان تهران عنوان کرد: امیدواریم سهمیه مشخص شده در دوماه اول طرح به پایان برسد زیرا با نزدیک شدن به پایان سال بانکها برای اعطای وام سختگیری بیشتری انجام می دهند.

  ولیئی در پایان اظهار کرد: حساب یارانه‌ای افراد و حساب فعال مددجویان به عنوان ضامن ووثیقه قابل پذیرش است.

   

  کشاورزی پرداخت وام مددجویان کمیته امداد

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها