• لینک کوتاه
 • کد خبر: 38065

  دبیر انجمن خودروسازان ایران درباره اینکه با توجه به موجودی انبار خودروسازان، آیا این شرکت‌ها دست به احتکار زده‌اند؟ اظهار کرد: برخی از خودروهای موجود در انبار خودروسازان ناقص بوده و مابقی نیز به دلیل عدم تحویل و خرید خودرو از سوی مردم در انبارها مانده‌اند.

   

  به گزارش پارس، احمد نعمت بخش در گفت وگو با ایسنا، اظهار کرد: در سال جاری برخلاف سال های گذشته، پلیس از ارائه پلاک ۹۲ به خودروهای تولیدی در اواخر سال ۹۱ خودداری کرده است.

   

   

   

  وی با بیان اینکه در همه جای دنیا خودروهای تولیدی در ایام پایانی سال با پلاک سال بعد شماره گذاری می شوند، خاطرنشان کرد: اواخر سال گذشته خودروسازان برای تامین نیاز و تعدیل بازار تولید را افزایش دادند اما به دلیل عدم تحویل و خرید خودرو از سوی برخی از مصرف کنندگان، این خودروها فروش نرفته و در انبارها ماند.

   

   

   

  دبیر انجمن خودروسازان ایران ادامه داد: به همین دلیل برخی خودروسازان را متهم به احتکار می کنند در حالیکه دلیل عدم فروش خودروسازان، وعده های مختلفی بود که از جانب مسوولان برای کاهش قیمت خودرو داده می شد.

   

   

   

  وی افزود: در حال حاضر تعداد زیادی از خودروهای تولیدی در سال گذشته در انبار خودروسازان موجود است که باید با مدل سال ۹۲ شماره گذاری و روانه بازار شوند زیرا مصرف کنندگان در سال جدید خودروی مدل ۹۱ را خریداری نمی کنند.

   

   

   

  نعمت بخش تصریح کرد: البته تعدادی از خودروهای موجود در انبار خودروسازان نیز به دلیل کسری قطعات، ناقص بوده و قبل از تکمیل امکان تحویل آنها به خریداران وجود ندارد. متاسفانه برخی افراد وجود همین خودروها در انبار را نیز دلیل احتکار خودروسازان می دانند.

  ایران خودرو خودروسازان کاهش قیمت خودرو سال انبار nbsp خودروهای محتکرند
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها