• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37791

  نایب رییس هیات مدیره استصنا با اعلام این‌که تنها راه نجات سازندگان داخلی تجهیزات فراموشی صنعت نفت ایران است، از حضور تولید‌کنندگان داخلی این صنعت در کشور عراق خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، سیامک صمیمی دهکردی به وزارت نفت هشدار داد: در صورتی که روند استفاده از توان سازندگان داخلی تغییری نکند مجبور خواهیم بود توان سازندگان را به سوی بازار های بین المللی سوق دهیم.

  وی با اشاره به قانون حداکثر استفاده از توان داخلی گفت: با توجه به این که این قانون توسط سازمان برنامه و بودجه سابق اعلام شده بود با انحلال این سازمان احساس می شود این قانون نیز منحل شده است.

  نایب رییس هیات مدیره استصنا ادامه داد: در دو _ سه سال گذشته با وجود توان سازندگان داخلی در تولید تجهیزات صنعت نفت پروژه ها به سازندگان ایرانی داده نمی شود و شاهد خرید های گسترده ی خارجی هستیم.

  صمیمی با بیان این که در صورت ادامه ی چنین شرایطی سازندگان داخلی با صنعت نفت کشور خداحافظی خواهند کرد، گفت: تنها راه نجات تولید کنندگان داخل فراموشی صنعت نفت ایران است.

  وی از حضور سازندگان داخلی تحت قالب یک کنسرسیوم با ماهیت عراقی در پروژه های نفتی این کشور خبر داد و گفت: تاکنون توانسته ایم چندین قلم کالا را برای پروژه های صنعت نفت کشور عراق ارسال کنیم که این نشان دهنده ی توان سازندگان داخلی است.

  ایران سازمان برنامه و بودجه صنعت صنعت نفت عراق قانون وزارت نفت خداحافظی داخلی سازندگان
  از سراسر وب
  پیشنهاد از

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها