• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37710

  اپراتور دوم تلفن همراه از تخفیف ۳۳ درصدی برای خریداران مودم‌های USB وایمکس ایرانسل در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین ماه خبر داد.

  به گزارش پارس به نقل از ایسنا، تخفیف ۳۳ درصدی مودم های وایمکس ایرانسل مشمول متقاضیانی در استان های آذربایجان شرقی، اصفهان، فارس، خراسان رضوی و شهرهای لواسان، قرچک، اسلام شهر، شهریار و ورامین در استان تهران و نیز شهرهای اندیمشک، دزفول و آبادان در استان خوزستان می شود که در روزهای ۲۸ و ۲۹ فروردین ۹۲ نسبت به ثبت نام سرویس وایمکس با مودم USB اقدام و از زمان ثبت نام، مراحل مربوطه و عملیات پرداخت خود را حداکثر ظرف مدت پنج روز انجام دهند.

  در این بازه زمانی، به مناسبت فرا رسیدن روز ارتش مودم هایUSB وایمکس ایرانسل به همراه سامانه تقویت کننده با ۳۳ درصد تخفیف به قیمت ۸۰ هزار تومان عرضه خواهد شد. در طول دوره این پیشنهاد تخفیفی، هر فرد تنها می تواند یک حساب وایمکس ثبت نام کند و در صورت ثبت نام برای بیش از یک حساب، ثبت نام های اضافی ملغی می گردند.

  ثبت نام وایمکس ایرانسل از طریق وب سایت رسمی این شرکت به نشانی www. irancell. ir، فروشندگان مجاز منتخب و مراکز خدمات ایرانسل امکان پذیر است.

  پرداخت هزینه اشتراک وایمکس ایرانسل از طریق پرداخت اینترنتی به وسیله سیستم کنترل حساب اینترنتی (e-Care) ، خرید کارت شارژ و بارگذاری اینترنتی، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سیم کارت ایرانسل، خرید کارت شارژ و بارگذاری از طریق سرویس ارسال شارژ با شماره گیری کد دستوری، پرداخت تلفنی با استفاده از کارتهای بانکی عضو شتاب و یا مراجعه به شعب بانک های عامل امکان پذیر است.

  براساس این گزارش، متقاضیان برای کسب اطلاعات بیشتر می توانند از طریق شماره ۷۰۷ از خطوط ایرانسل و یا ۰۹۳۷۷۰۷۰۰۰۰ از سایر خطوط، با کارشناسان مرکز تماس شبانه روزی وایمکس ایرانسل تماس بگیرند.

  آذربایجان شرقی استان تهران استان خوزستان اصفهان تلفن همراه خراسان رضوی سیم کارت شبانه روزی مودم وایمکس

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها