• لینک کوتاه
 • کد خبر: 37305

  مدیرعامل شرکت توزیع برق نواحی استان تهران با بیان اینکه برنامه‌ریزی‌ها برای تأمین برق مطمئن در زمان انتخابات آغاز شده گفت: صدور اولین قبوض برق سال جاری در حال انجام است و تعرفه‌های برق هیچ افزایشی نداشته است.

   

  به گزارش پارس، سیدعلی بربند در گفت وگو با فارس، افزود: شرکت توزیع برق نواحی تهران در حال آماده شدن و برنامه ریزی برای تأمین برق مطمئن در  ایام انتخابات ریاست جمهوری و پیک مصرف برق در تابستان  است.

  وی با بیان اینکه برای برنامه ریزی حماسه اقتصادی نیز برنامه های استراتژیک شرکت  مجدداً بازنگری می شود ادامه داد: به هر حال برنامه ریزی های لازم برای تأمین برق مطمئن در زمان انتخابات و تابستان سال جاری در حال انجام است.

  بربند در پاسخ به این سئوال که آیا در تابستان خاموشی خواهیم داشت گفت: با توجه به برنامه ریزیهای انجام شده مطمئناً خاموشی برق در تابستان سال جاری نخواهیم داشت البته باید اذعان کرد که سال گذشته هم خاموشی برق نداشتیم.

  مدیرعامل شرکت توزیع برق نواحی استان تهران افزود: برنامه ریزیها به گونه ای است که چون انتخابات در پیش است نیروگاه های برق به روز باشند تا به هیچ وجه خاموشی نداشته باشیم.

  وی در پاسخ به این سوال که آیا تعرفه برق در سال جاری تغییری داشته و آیا قبوض برق  صادر شده است  ادامه داد: اولین قبوض برق در سال جاری با همان تعرفه های قبل در حال صدور است.

  وی تأکید کرد: تعرفه های برق در سال جاری همانند تعرفه های برق سال گذشته است و هیچ افزایشی نداشته است.

  استان تهران انتخابات انتخابات ریاست جمهوری برق حماسه اقتصادی سال جاری برنامه nbsp تعرفه

  ارسال نظر

  آخرین اخبار
  پربحث ترین ها
  سایر رسانه ها